Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Intradenní obchodování systému FinWin na trhu FGBL


Doporučené příspěvky

Dobrý večer,
Rád bych se zeptal k odpovědi add 3:
Jak přesně určujete prostor k HOD (LOD) v případě, že se vytvoří signál jako v původním článku na trhu FBGL (tedy zřetelný 0/v). Sám používám min 50% PT po swingu, ale někdy díky tomu nevstoupím do obchodu, který se nakonec ukáže jako profitní.
Děkuji Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


To: TomasK011

Ahoj
Ja som si pri backteste na FGBL tf 1min zapisoval aj vzdialenost Close signalnej usecky od Hi/Lo dna.
Potom som to skusal zanalyzovat a nevysiel mi samozreja ziaden najlepsi idealny priestor k Hi/Lo.
Vlastne mi vyslo nieco ako ze uz ak je to viac ako 1b od Hi/lo je to OK obzvlast u Short, inak presne ako pises vyfiltrujes vela profitabilnych obchodov.
Potencial k Hi/Lo moze byt obcas zavadzajuci, ved ak je potencial k Lo maly, ale je tam potencial k vcerajsiemu Close alebo inej vcerajsej SR urovni, tak ktory je vyznamnejsi?!

Zaujimava Vec je ale ze pri filtrovani obchodov (napr cez odrazy od SR urovni, 123, Flip, DT, DB a pod..) mi vacsina tych obchodov s malym potencialom k Hi/Lo vypadla?

Teraz ma viac zaujima vzdialenost Close signalnej usecky od paty jej swingu, to mi dava vacsi zmysel, napr aj v pomere k k velkosti SL podla MAE/MFE alebo velkosti ATR. Jednoducho povedane ci uz som vlak nezmaskal....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den, zhruba po měsíci vyhodnocování trhu jsem se rozhodl tento trh zkusit naostro. Pracuji v SCH grafech, ale mám problém. pokud se přihlásím do ostrého účtu, (FGBL) objeví se mi pouze černá obrazovka. Při přihlášení do TWS a zadání GBL nemám zpětnou vazbu.
Vzhledem k tomu, že nejsem PC odborník prosím někoho o zaslání podrobnějšího způsobu přihlášení případně postupu. (pokud kliknu na některého z nicků, ohlásí se mi, že byl systém napaden a že není možné spojení)
Předem děkuji za zaslané rady.
Boban2
Přeji všem mnoho úspěchů v obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...