Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Finančník.cz přeje všem čtenářům štědré Vánoce a úspěšný rok 2012!


Doporučené příspěvky

I já Vám chci popřát hodně radosti a smíchu do příštího roku. A poděkovat celému Finančníkovi za skvělou podporu (informační i psychickou) v uplynulém roce.

Mějte se fajn ;)

Petr K.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dekuji za vsechno, hlavne za Vaš cas ktery stravite nad serverem financnik.cz! Muj zivot se zlepsuje diky Vasim informacim. Preji hezke svatky celelmu tymu financniku! (tu)

PS: Tomasi, az Te uvidim na silvestra nekde kolem mrakodrapu 101 v Taipei, tak vas oba zvu na veceri do tradicni, lokalni restauraci kde nikdo neumi anglicky. ;-)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Server Finančník sleduji od roku 2007 a od tohoto okamžiku se stal mým každodenním zdrojem informací. Děkuji oběma pánům Nesnídalovi/Podhajskému a celému realizačnímu teamu za jejich skvělou práci pro ty, kteří se snaží vybojovat si své místo mezi tradery. Vaše úsilí, které celému projektu věnujete již řadu let, je pro mě fascinující a velkou motivací.

Přeji vám v novém roce především pevné zdraví a mnoho inspirace pro další skvělou práci. Tomášovi na cestě po Asii spoustu zajímavých zážitků a příjemných lidí, Petrovi, co by milovníkovi surfování, dobré vlny, které ho vždy dovedou bezpečně zpět :-)

Krásné svátky a nashledanou v roce 2012

Petr A.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Taky přeji krásné prožití Vánoc všem lidem okolo Finančníka, správcům a čtenářům. Moc mi tu pomáháte a probouzíte chuť poznávat nová a nová témata. Díky a ať se daří!!

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

I Vám pánové :)
Tenhle web jsem objevil teprve v září. Je mi 17 a cítím, že díky Vám se moje sny mohou stát realitou. A kdo ví, třeba se k nim dostanu blíž už právě tenhle rok. Díky :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

I já se připojuji se svým příspěvkem.

Tomáši a Petře, děkuji Vám za úsilí, které věnujete serveru financnik.cz. Vaše pravidelné články, dostupné tutoriály i stále aktivní diskuse mi významně pomáhají posouvat se v tradingu kupředu. Jsem přesvědčen, že podobně to platí i pro mnoho dalších.

Všem přeju hlavně zdraví a pohodu. Úspěchy, peníze a spokojenost už jsou na každém zvlášť. ;)

S pozdravem,
Michal

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

I já se připojuji k přání celému týmu Finančníku a i všem traderům. Přeji klídné a příjemné prožití svátků a do dalšího roku hodně zdraví, pohody a hlavně hodně příležitostí - nejen v trzích...
Saša

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ať jsou vám všem bohové nakloněni a dívají se na vás laskavýma očima. Cesty vaše ať jsou přímé a pokud se na nich něco vyskytne, ať je to úspěch a radost. Zdraví pijte plnými doušky a štěstí ať vás osvěžuje každý den.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.