Alec

IB API

Doporučené příspěvky

Pracuji na posílání combo příkazů do TWS (demo) a v posledních dnech mi je to nechce exekuovat, stále visí jako čekající.

Nemá s tím již někdo zkušenost?

Aleš

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Řeším problém s Accountem v TWS u IB a propojení přes API do SC. Mám následující problém. Připojil jsem simulovaný účet TWS na propojenou SC a provedl obchod v Sieře. Zatímco v SC se mi objevilo, že jsem vydělal 170USD očekával jsem, že tato suma se mi přičte v Accountu TWS k stávající sumě. Bohužel nevím jak rychle se to děje. Zatímco při obchodování přímo v TWS to bylo prakticky ihned po uzavření pozice. Můžete mi někdo poradit?
Jestli to nepatří do tohoto vlákna prosím o přemístění administrátorem.
Předem díky za pomoc.
Jirka

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Jirikdin,

děje se to okamžitě. Pokud obchoduješ přes SC, tak se otevřené pozice okamžitě zobrazují v TWS. Samozřejmě i při simulovaném obchodování musíš v SC přepnout ze sim. na ostré obchody. Trade-Trade Simulation Mode On.

S pozdravem Richard

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim, snazim se napojit excel na TWS a moc se nedari. Activex i DDE mam zapnute. Api nainstalovane. Pri otevreni excelu "TwsActiveX" ktery je soucasti baliku Api se excel sice uspesne pripoji, ale data se streamuji jen chvilkama. Nekdy se zastavi uplne. Pri pouziti "TwsDde" excel zamrzne. Test Java client funguje dobre, jen nejsem programator abych to dotahl do podoby kterou bych mel v excelu. Cyberexpert ma podobne problemy se zastavovanim dat, tedy taky nepouzitelne. Jedine co me dobre funguje je IBXL od Analyzerxl.com. Bohuzel jeho cena je podle me neumerna poskytovane sluzbe. Nemuze nekdo prosim poradit kde muze byt chyba, pripadne jine reseni?
Diky

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim, mam nainstalovanou javu, TWS i API, ale když otevřu TWS abych jej propojil s API, tak v Configure > API mi nejde kliknout na settings ("API access is disabled"). Když jsem se zkoušel připojit přes demo účet, tak vše bylo v pořádku. Jediné co mi napadá, že mám API nainstalovanou ve špatné složce nebo nemám něco nastaveno v TWS. Mohl byste mi prosim vás někdo poradit? Díky

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Odpověděl sis rychle sám :-)

Problém je v tom, že u IBčka pojem "stable version" nic neznamená :/. Přímo na stránkách s downloadem (www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=674&ns=T) mají u běžné verze 9395 přímo uvedeno, že "NOTE FOR API USERS: This build of the TWS does not support API connections. Please use TWS build numbers 940 and above.", což je skutečně vtipné když je pro využívání API nutné použít poslední betaverzi.

Každopádně pokud to s API myslíš pro nějakou automatizaci vážně, doporučuju použít spíš IB Gateway. Ta se na rozdíl od TWS neaktualizuje každý týden, a vydrží běžet trvale a spolehlivě. Jediný zádrhel je v tom, že se nemůžeš v GW a TWS přihlásit pod stejným loginem a je potřeba si k účtu zřídit sekundární login.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ted na to koukam. Toho, že nepodporuje API sem si předtím nevšiml. To s IBIS a IBG jsem taky nevěděl, tak to nějak vyzkouším. Díky za info (:

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se