Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Procvičujeme obchodní systém FinWin (3): Vyhodnocení FDAX


Doporučené příspěvky

Tome jsem překvapený z toho prvního obchodu, podle mě se spíše jedná o překročení nulové linky na obou CCI než 0/v, ale samozřejmě je to jenom otázka pohledu a agresivity při obchodování...

Jinak díky za pokračování seriálu Finwinu.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Aj mne sa prave tento obchod pozdaval najviac, ukazkovo krasny odraz od EMA34; ale nakoniec som sa rozhodol vobec ho nezaradit, lebo som nevidel "vecko" na CCI50 (iba prekrocenie 0). Ako vsak pise kuba, je to otazka osobneho pohladu a skusenosti.

Tomas i Peter, vdaka za zdielanie Vasho know-how a sirenie osvety v oblasti tradingu..!

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Tak ten první signál jsem bral a zhodnocoval úplně stejně jako Tomáš..viz předchozí článek. U druhého a posledního se mi nelíbila vstupní svíce jak jsem psal (mimochodem se mi zdá RRR horší než-li 1:1 (minimálně první obchod je odhadem tak 1:0,7 potenciál)), ale v plánu nic o RRR psaného není no, takže moje chyba.
A ten flip jsem taky zkoumal, ale nakonec nevzal, jelikož se mi zase tak jako flip nelíbil. Víceméně jsem spokojen s tím, že přemýšlim podobně jako Tomáš... (odvážné tvrzení) :D. (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Já 123 vůbec v trhu nevnímám...spíš mi to přijde jako narušení struktury swingů a to tak beru automaticky, asi mám co zlepšovat :).
A díky tomuto článku si zkusím srovnat výstupy po jak-koliv dlouhé svíci a výstupy po "normální" svíci.
Ať se daří v live...mě to čeká tak za rok, rok a půl (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Mě by zajímalo, jak a jestli se Tomáši, a vlastně vy všichni, díváte na volume. Já ho dost zohledňuju a v případě všech těchto potenciálních vstupů se mi nelíbila nízká aktivita traderů, proto bych nebral vlastně ani jeden obchod. Zatím mně osobně se volume jeví jako dost účinnej filtr.

Honza

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Donath, klidně odpovím za Tomáše...volume nezohledňuje, dle několika BT zjistil, že není moc užitečný, alespoň co říkal na e-miny, akorát když se mu zdá "divný" pohyb na trhu tak se mrkne. (tu)

Každopádně tady šlo o plnění plánu a tam se o volume nepíše.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.