Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Poradna: Jaká realtime data pro intradenní obchodování?


Doporučené příspěvky

Článek [bold]Petra[/bold] sice uvozuje [bold]Jaká realtime data pro intradenní obchodování[/bold], ale je v něm zmíněno i užití jejich historie. Proto si tímto dovoluji, těm co jim stačí historická data, připomenout, že v Download Replay data u Ninji jsou zdarma kvalitní tiková data až 365 dní dozadu a z nich se dá vytáhnout tiková historie do textového souboru vhodného nejen do Historical Data Manageru Ninji pomocí postupu který jsem již dříve uvedl zde:
(td)
www.financnik.cz/forum/read.php?23,163488,213495#msg-213495
:).

Je to sice trochu krkolomné neboť downloadovat to u nich jde jen po jednotlivém dni a jednotlivém instrumentu futures a chce to i svůj čas, ale po jistých zkušenostech se následně dá natahat plná historie z nějakého Demo připojení a pak už jen jednotlivé nové dny (asi nejlépe po týdnu) již dle výše zmíněného.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dakujem za clanok a za hint na feewaver,
mam s tym ale mensi problem, a tak by som sa rad spytal, ci je tu niekto kto IQFeed data pouziva v kombinacii s Interactive brokers a ma aktivovany FeeWaver..pokusam sa o tuto aktivaciu uz dva dni aj som pisal na technical support ale stale mi to nejde rozchodit..ak je toto mimo tohto vlakna, mozeme sa potom presunut v komunikacii do ineho vlakna, len ma napadlo, ked je tu tato tema rozoberana..ci ma s tym niekto skusenost.nejde mi v tom procese zobrazit okno Exchange FeeWaver plugin. dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
×
×
  • Vytvořit...