Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Poradna: Jaká realtime data pro intradenní obchodování?


Doporučené příspěvky

Dobrého dne přeji
před měsícem jsem se zaregistroval u Kinetick, v té době nebyli schopni posílat Russell
tak jsem to stopnul, ( než to stopli , stálo mě to 30$ )
než se přihlásíte , prověřte si dostupnost

u IQFeed nevim jak je to s feewaiver pro ICE - Russell
i když jsem se zaregistroval a mám účet u IB (použil feewaiver) tak po mě za Russell chtěloi 80$
jestli se něco změnilo díky za info

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petre, dekuji za jasne a prehledne shrnuti. Dovolim si pridat informaci, ktera by se taky mohla nekomu z pokrocilejsich hodit. Jde o to, ze kdyz se registrujete na BigMikeTrading do Elite Access (za 50$), tak mate narok na slevu budto 50$ z prvniho mesicniho poplatku na nove otevrenem uctu IQfeed, nebo 20% slevu za nove rocni predplatne IQfeed, coz je myslim nejmene okolo 200$. Viz obrazek nize.

19565

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Petře,
ve Vašem článku mne zaujalo:
[ital] "Budete-li pracovat s klasickým časovým tříminutovým grafem a výše, nepoznáte rozdíly." [/ital]

Jsou tedy data od IB podle Vás nevhodná i pro jedno minutový a dvou minutový graf??? Domníval jsem se, že nevýhoda dat od IB je pouze pro alternativní grafy. Můžete prosím tohle objasnit?

Díky Puntík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobne me jednodussi moznost prijde poridit si na Intraday ucet napr u Mirusu (nebo take AMP) a Zenfire tickova data jsou na prvni 3 mesice zdarma a pouze kdyz neobchodujete tak platite inactivity fee 25 usd -coz je stale levnejsi nez IQfeed -ten inactivity fee se neuctuje pokud udelate alespon 10 obchodu / mesic (tam +zpet takze vlastne 5 obchodu)
zdravim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

redford, pořídit si jakákoliv data je stejně jednoduché. Rozdíl je v ceně a kvalitě. Také mám záložní účet u Mirusu a mám tedy na svém počítači data od zenfire a přesto si platím iqfeed. V některých ohledem se ta data liší, takže není možné je tak jednoduše porovnávat přes cenu. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Puntík, prostě data od IB "netečou úplně v reálném čase", ale po určitých "mikroskocích". Takže čím nižší timeframe, tím to může být viditelnější. Na jednominutovém timeframe můžete rozdíl už občas vidět. Je třeba se tím znepokojovat například na dvouminutovém timeframe? Podle mě v diskréčním obchodování příliš ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, zkousel jsem, bylo to cca tyden, chova se to uplne stejne jako placena platforma (nez to vyprsi). Stihl jsem si za cely ten trial natahat desitky GB historickych dat :) Casem si asi poridim placenou verzi, ale zatim nepotrebuji...
Pozor - i pro trial verzi musite zaplatit poplatky jednotlivym burzam (ja jsem potreboval jen NYSE a NASDAQ, takze to moc penez nebylo)...


panalu Napsal:
-------------------------------------------------------
> IQFeed nabízí na stránkách Free Trial. Zkoušel to
> někdo?
> Předpokládám, že je to demo na omezenou dobu, ale
> zajímalo by mě na jak je to dlouho, jaké trhy jsou
> k dispozici a jestli se to dá používat stejně jako
> jejich placené služby, než demo vyprší.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...