Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Test obchodních indikátorů v praxi a hledání funkčních přístupů (VIDEO)

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
na konci videa je vidět Vaše patrně nové Ebook : Burza srozumitelně: Indikátory...
Pokud tomu tak je, chtěl jsem se zeptat, kde bych mohl sehnat ebook v prodeji, protože jsem ji nikde nenašel.
Nebo je pouze pro účastníky Vašeho semináře?
Děkuji za odpověd

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň, vo videu je avizované že tento seminár má len jeden termín a ebook je súčasťou seminára. Bohužiaľ asi nebudem sám, ale nemôžem sa tohoto seminára zúčastniť (dopredu zaplatená dovolenka). Preto by som poprosil aspoň o náznak šance že o výsledky tohoto seminára neprídeme. A v budúcnosti dajaký "opravný termín" pre nás , ktorí nestíhame, bude možný. Ďakujem.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Když [bold]Tomáš[/bold] píše bohužel, tak je to asi z hůry dáno a nemůže to měnit. Leda že by se s Bohem domluvil na změně aby se mu nemuselo želet a rozhodnout mohli sami Finančníci.:):):):):)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

tak som sa trochu hral s adapttrade builder a naozaj je problem najst JEDNODUCHY FUNKCNY obchodny system, ktory by dokazal zarabat aj na out of sample datach :S

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Badbone,

bude jediný termín live. On-line verze je varianta, o které jako o následování přemýšlíme později na konci roku. Samozřejmě, jako vždy živí účastníci dostanou na online verzi výraznou slevu.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Povedený článek (video).
Kdybych byl zcela v začátcích a orientoval se na indikátory, ušetřilo by mne to desítky hodin práce. Právě křížení EMA mne také v počátcích zaujalo (koho ne, když to vypadá tak jednoduše :) ), až jsem po několika (desítek možná) hodinách backtestů zjistil, že to tak jednoduché nebude (jako vlastně nic v tradingu není jednoduché).
Nováčci zaměření na indikátory můžou z videa solidně čerpat, kam se zkusit nasměrovat, minimálně pro pár prvních backtestů.

Ať se Vám daří Tomáši a díky za inspiraci.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

Ahojte , chcem Vas poprosit o radu.

Mam vygenerovanych viac AOS cez adaptrade builder, ale je to na trh 6E na ktore som si zvykol pocas obchodovania v ninjatraderi (chcem sa vyhnut priamo forexu). AB vsak podporuje generovanie iba pre TS (v demo AOS nepouzitelne) a MULTICHARTS. A moj problem je ze sa mi nedari najst ziadneho brokera pre multicharts, ktory by mal v sebe zahrnute 6E. Skusal som ist rad radom zo multicharts stranky po podporovanych brokeroch , ale casto som narazal ze broker je iba rozpracovany, este nefunguje, alebo aj ked vygeneroval login pre demo , tak ma nepripojilo, pripadne po pripojeni nebol v ponuke 6E alebo iba e mini 6E co je nieco ine.

Viete mi niekto poradit alebo aspom pomoct a spravne nasmerovat ?

Dakujem , Matus

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.