Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AKCIE - AOS


xzajic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 153
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě nezkoušel. Hodně práce, málo času... Když se dívám na graf UO, tak mi připadá, že horní hodnoty jen málokdy předpoví změnu trendu směrem dolů.

Nezkoušel si pro short i vyšší hodnoty UO? Např. >75, nebo i >80? Obchodů by sice bylo málo, ale dalo by se to brát jako bonus s využitím kapitálu, který by stejně ležel nevyužitý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem udělal backtest na S&P 500. Dělal jsem ho kvůli tomu, že jsem chtěl vidět, jak se změní využití kapitálu s více akciemi. Testované období 2007 - 2012. Vynecháno pár titulů s nízkým volume. Výsledky: Zisk (bez position-sizingu) se cca. zdvojnásobil. Úspěšnost zůstala na 81%. Využití kapitálu stouplo z 25% na 58% Počet obchodů: 1750 -> 4000 Co se pro mě zásadně změnilo, tak to je DD, který stoupl z cca. 15% na 40%. Velkých hodnot dosáhl několikrát a to skokově. Holt akciím z S&P 500 se asi nedá tolik věřit, hlavně v případě obchodování bez SL.

21161

21162

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to wikas80: Ano, nejsou vstupy, tohle může trvat i třeba měsíc. Proto se největší zde přítomné mozky (jako je taxik či já ;-)))) namáhají s vymyšlením nějaké doplňkové strategie.

to kocosh: zkus si napapertestovat, zda Ti poplatky nesežerou velkou část příjmů. A pokud ne, tak zační např. s 2000 USD kdekoliv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi, asi budu tedka trochu offtopic ale chtěl bych se zeptat s jakým programem provádíte na akciích backtest. Mám už trochu zkušenost z PTF ale tam se jedná hlavně o párové obchodování... Tak pokud by někdo znal ňějáký dobrý software podle kterého by se dobře dělali BT na akcie tak sem s ním :)). Jinak tedka pokud se zaregistujete u XTB tak můžete mít PTF na BT ale musíte mít realný účet, nicméně to neznamená že musíte obchodovat nebo jim tam pošlete peníze...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...