Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AKCIE - AOS


xzajic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 153
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SF je zpožděný cca o 20 minut, to by mělo stačit, ne? Jinak například si dej do www.freestockcharts.com/ komponenty a prostě si to proklikej.

Připojuji se k dotazu - nezná někdo službu, která by dokázala v reálném čase zobrazit komponenty z S&P 100 (nebo jiné) seřazené podle aktuální hodnoty nějakého indikátoru (např. UO (5,10,15)) ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wikas80, xzajic:

Na screening používám Think or swim. Mám vytvořený watchlist s custom sloupcem, ve kterém mám UO. Watchlist mám hozený do levého sloupce, seřazeno podle UO a na jeden klik se mi zobrazuje graf. Data jsou taky zpožděná o 15 - 20 minut, ale to mi zase tak hrozný nepřipadá. Pokud potřebuji vyloženě přesnou hodnotu UO, tak si ji zobrazím v grafu IB. Hodnoty jdou taky jednoduše tahat do excelu, kam se mi načítají i aktuální pozice, takže mi to ukazuje, jestli mám něco prodat, nebo můžu ředit. + se mi to hází do webové stránky, abych to mohl jednoduše sledovat na mobilu a případně zavírat v aplikaci IB na androidu.

Tohle je pro mě aktuální řešení "za pár minut".

Pokud by mi to nestačilo, tak si na to napíšu aplikaci v .NET. To by si taky měl xzajici určitě za chvíli. Jestli si API IB nikdy nepoužíval, tak ti to vysvětlím, ať nemusíš laborovat. A výpočet OU mám v C# taky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na indikátory používám knihovnu z RE. :) Nemám čas to všechno psát. :)

BarElementSeries ser = new BarElementSeries();
RelativeStrength rsi2 = new RelativeStrength(2, ser);

foreach (string day in days)
{
ser.bars.Add(new BarData(DateTime.Parse(parts[0]), 0, double.Parse(parts[1]), 0, 0));
rsi2.NewBar();
... = rsi2.Current;
}


Používáš na propojení s IB knihovnu Krs.Ats.IBNet? Je použitá i v RE. Všechna data tečou přes jeden event, takže podle mě by tam thread pro každý ticker postrádal smysl. Tahám opční matrixy pro desítky titulů najednou a nikdy jsem s tím žádné problémy neměl. Ale rozhodně se s tebou hádat nebudu. Jsi lepší programátor než já. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

KRS.ATS.IBNET používám, kdo by si to psal, když už je to hotový ;-)

Tam je thread peklo pro eventy, co to odchytávají a píší do DB, protože já ty data pochopitelně používám k dalším výpočtům.

RE , data do DB a malinkatej výpočtík nad DB to je tak jednoduchý řešení ... že mě to až nenapadlo ;-))) Díky za tip. A protože RE může běžet na jiném stroji než MSSQL a třetí stroj z toho může tahat výpočty, tak je to docela cool řešení. Vyzkouším.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...