Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pozor!!! Bouře v USA


paveln

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 83
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Můj názor je, že dnešní propad byl kvůli zhoršenému výhledu Řecka a celé EU:
-EK snižuje výhled ekonomického růstu eurozóny v roce 2013 na +0,1 % z květnových 1,0 %, letos čeká 0,4% recesi (dosud -0,3 %)
-Nová prognóza EK: Řecko letos -6,0 % (dosud -4,7 %), v roce 2013 -4,2 % (dosud 0,0 %) a v roce 2014 očekává 0,6% růst

tyto prognózy vyšly před 13:00, v ten moment šly futures dolů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jiří S.

s tim ctenim sem to myslel tak,ze kdyz je treba i na neco navod a dalo by se to udelat i 100 x jinak a lepe,tak oni se budou drzet toho co je psane,protoze to musi byt pro ne jedine a nejlepsi reseni,nehlede na to ze kdyby se tam vyskytla chyba tak oni to udelaji podle te chybne veci,to stejne je s bouri nebo jakoukoli katastrofou,v novinach budou psat ze se nic nedeje protoze nepotrebuji aby vznikala panika,tak si lidi msli ze se mic nedeje i kdyz nemaji strechu nad hlavou..myslli si ze jim to pokryje pojisteni,ale jak se scitaji skody ..to chvilku trva tak se teprve zjisti ze to se nezaplati,na to se to nevztahuje a u velkych korporaci to nejsou zanedbatelne polozky,nehlede na to ze ztraci i tim ze musi nejakou dobu stat mimo provoz atd.... a najednou po tydnu jim vyjde v cislech jak moc jsou ztratovy,vyjde report kde to konecne bude kazdej videt,uveri tomu protoze to je psany a trhy se hrouti ..K tomu vsemu obavanej Obama se dostal znova k moci a s Usa to pujde jako do ted od 10 k 5

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nakonec: o Obamu tady nejde. Když už, tak investoři jsou nervózní jednak samozřejmě kvůli "jihu" eurozóny a pak taky kvůli tomu, co se v USA označuje jako "fiscal cliff". Takže já bych se taky nedivil, kdyby šly trhy v následujících týdnech dolů. Každopádně se držím osvědčeného hesla "trade what you see, not what you think" - jinými slovy absolutní přednost má u mě technická analýza ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen malý postřech k hurikánu Sandy. Zatímco na stránkách Financnik.cz a zvláště v tomto vláknu jsme pilně přetřásali jak bude - nebude zavřena burza a jaký bude dopad na obchody až to na východní pobřeží ve večerních hodinách udeří...........

Co dělali analytici v čechách? O tom, že je v v USA vůbec nějaký hurikán se zmínili až den po té, že by se burza mohla zavřít vyšlo dřív v běžných zprávách než u tzv. "odborníků"
Tak jsem to zaregistroval aspoň já na stránkách na kterých analýzy nakukuji (nebudu zmiňovat konkrétní firmy).
To vrhá na hodnotu tuzemských analýz zajímavé světlo.

Dobré obchody,
P.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...