Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading bitcoinů (BTC)


mo2t

Doporučené příspěvky

Efendy Napsal:
-------------------------------------------------------
> Skoro nic o tom nevím. Ale byl jsem na nějakém
> pohovoru. Při něm mě zaujala možnost, že bych mohl
> bitcoins na jedné burze koupit a na jiné s vyšší
> cenou prodat. Je to myslíte možné? Že existuje
> rozdíl mezi evropskou a japonskou burzou a že na
> tom lze i po odečtení poplatků vydělat? Přemýšlím
> jestli mám jít na to školení, který stojí nějaký
> peníz.


Je dobrý si položit otázku:
Proč by ti někdo za pár Kč přenechával know-how, jak snadno vydělat peníze?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 110
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

filip44 - i kdyby to bylo více než 30 min., tak vždycky je přibližně 50% šance, že půjde kurz dolů a nebo 50%, že půjde nahoru. To by ani nevadilo. Tam jde o to, že to lze několikrát denně takto udělat, takže pokud jednou za tu dobu to půjde nahoru, jednou dolů. Dlouhodobě by to mělo být nastejno a tím padem by vycházel stejný rozdíl, zisk z rozdílů burz pro mě?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem na to nepřišel. Spíš přemýšlím nad tím, proč oni říkají, že to možné je, že se na tom vydělat dá, když je rozdíl např. 4-7%, přičemž 3% jsou poplatky. Spíš přemýšlím, že to být pravda nemůže, že musí být někde nějaký zádrhel a že to obchodovat nejde, ale nevím jaký.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci totiž chodit na kurz, který stojí 10000 Kč, když mi to možná řekneš ty. Takže kde můžu nakoupit bitcoins levně, kde je můžu draze prodat? Na jaké burze. Levná by údajně měla být evropská, ta druhá japonská. A patrně taky budu potřebovat nějakou peněženku?

Kolik tedy myslíš, že jsem schopný na tom vydělat, když odečtu poplatky a také směnu kurz nákup, kurz prodej?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k Tak já jsem si opravdu ty 2 burzy s různýma cenama našel, tak u ropy máš taky texaskou a ropu Brent...... ..A kdybych mohl jednu kupovat a druhou prodávat za tu druhou, tak bych asi taky něco vidělal? ..Tak jsem se chtěl přihlásit na školení a ještě se chtěl jednou zeptat, jestli na školení se bude opravdu školit ten rozdíl, kvůli tomu tam chci jet a bylo mi řečíno, že to dočasně nejde (z důvodu, že se nějak opravuje peněženka) a tak jsme se dohodli, že až to bude chodit, ať se ozvou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sis ani nezkoušel vygooglit co je to Bitcoin arbitráž a už chceš vyhazovat peníze za seminář? Ušetřím ti čas i peníze - bitcoin arbitráž je takřka nereálná. Sice se objevují rozdíly mezi burzama až 3%, ale na poplatcích dáš 1% a na převodech peněž ten zbytek. To nemluvím o tom, že je obrovské riziko poklesu ceny bitcoinů a každá druhá bitcoinová burza už zkrachovala.

Pokud mi nevěříš, podívej se na cointhink.com/arbitrage/btcusd, kde jsou dostupné arbitráže z největších burz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to pak jo. Tak ono na internetu má tato česká společnost inz., kde slibuje výdělky 50000/100000 Kč měsíčně. Tak co kdyby náhodou....Jinak samozřejmě tvrdí, že ví, kdy půjde bitcoin nahoru, kdy dolů, posílají smsky, ale to nebudou jedinou společností, síce třeba 95% uhádnou a mají z toho zisk, ale těch 5% může dělat v sumě více. No zaregistroval jsem si ty smsky zdarma a vyzkoušíme a uvidíme, jestli náhodou nemají šestý smysl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ještě mi bylo tedy řečíno, že jsou schopný zjistit vždy kam půjde bitcoins. Chodily mi od nich emaily a lákají na zasílání sms zdarma - kam půjde kurz, na kolik prodat. A nutno říct, že od úterý do středy se ještě vůbec netrefili. Jednou vsadili na to, že se kurz odrazí ode dna, ale ono naopak došlo k proražení a cena bitcoinů klesla (v úterý) a dnes když to vypadalo, že půjde kurz nahoru, tak zase ne. A přitom nehádají moc odchylný kurz od aktuálního. Takže i po slepu bych udělal na 90% lepší obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Efendy Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak ještě mi bylo tedy řečíno, že jsou schopný
> zjistit vždy kam půjde bitcoins.

Hehe, tomu nekdo fakt vazne veri? To fakt ne :) Pokud by to fakt byli schopni zjistit, _nikdy_ by takovou informaci neposkytovali dal. Klasicky scam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...