Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading bitcoinů (BTC)


mo2t

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 110
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

No, asi by se to nemělo jmenovat arbitráž, ale jde to. Tedy šlo to, dokud Gox nezměnil financování.
Oni tomu říkají kolečko. Tak o co jde. Nakoupíš na btc-e, přelifruješ to na gox a peníze přes okpay znovu na btc-e. Nyní je to těžší o vytažení peněz z mtgoxu. Ale taky to jde. OKpay se dokonce nechal vynechat ( pokud jsi použil aurumxchange.com , - dnes už nefunguje), ale hodnota profitu musela být větší než asi 8 dolarů. ( to ty poplatky ).
V určité modifikaci to funguje pořád, ale to už si zaplať na kursu.
Prubnul jsem i sms a dávám za pravdu tady lidem na foru. To, co uhodnou, uhodnu taky ( asi ne ty úplně krajní meze ),a taky dost často jim to nevyjde. Tak půl na půl.
A o tom výdělku. Myslím, že to je částečná utopie. To bys musel sedět u compu 24 hodin a mít tam aspoň půl milionu. Pak by jsi se dostal na kýžený ( hrubý ) příjem kolem 6é až 100 litrů. čili tak těch 20%.
Bavíme se o obchodování. Jako investici do budoucna bych to určitě neviděl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

mo2t Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tak odkud kam bude korekce? Kdy zacne? Silenstvi
> na tulipanech trvalo tri roky. Ceny stouply i 10
> 000x. Bude bitcoin za rok zase 100 x drazsi?
>
> * Kdo chce, hledá způsoby, kdo ne, hledá důvody. *

Ja bych momentalne podle price action nesel ani long ani short. Mame zde na grafu jednoznacny buy climax coz je neudrzitelna situace, ktera muze kazdou chvili skoncit. Na shortovani to take neni, jelikoz tam neni zatim ani prolomena trendlinka. Jsem prekvapeny ze se cena dostala az tak vysoko jako je nyni, protoze bitcoiny jako takove jsou mrtva technologie, nepouzitelne jako platidlo, a zaroven nemuzou mit dlouhodobe sberatelskou hodnotu jako treba mince z cennych kovu. To ze se jejich cena vysplhala na stonasobek, je davove silenstvi a stejne tak to bude drive nebo pozdeji smerem dolu, ale to se nemusi stat jeste dlouhou dobu. Nejpravdepodobnejsi se mi jevi stagnace ceny, pohyb do strany, cena se zrejme ustali v range kolem nejake hodnoty a nikdo nebude chtit ani prodavat ani kupovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem takovou cenu nečekal. Ale vzhledem k množství zájemců, využití Bitcoinu a umezenému množství, je možné, že to je stále začátek a cena se jednou ustálí třeba na 1 mio. USD. Kdo ví. Každopádně není vyloučené, že se propadne do roka na 10-100 USD. Pak do toho jdu. Také není vyloučeno, že se nikdy pod 1000 USD již nepodívá a za rok bude stát třeba 20-30 tis. USD za jednotku. Je to zvláštní fenomén. O BTC jsem se začal zajímat, když stál kolem 7 USD. Škoda, že jsem jich pár tisíc nekoupil. No, po bitvě je každý generál. BTC budu jen sledovat a dál se věnovat prodeji opcí. To je jistota.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...