Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

možnosti účtu u IB


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Jde to přes web, ale není to nic jednoduchého. Tomáš s tím má zkušenosti a rád vám po telefonu pomůže účet založit. Vyhnete se tak zbytečným problémům a navíc podpoříte tyto stránky. K tomu dostanete od Tomáše a Petra manuál k ovládání TWS (platforma IB ) v češtině v elektronické podobě. Rozhodně doporučuju. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobry den,

chtel jsem pres financnika otevrit ucet u IB jako s. r. o., ale bylo mi sdeleno, ze to je jen pro fyzicke osoby. Pro otevreni uctu jako spolecnost mam sve duvody. ( Ve spolecnosti jsem jediny zamestnenec a jednatel). Anglicky nic moc. Takze jsem se chtel zeptat :

1. Pokud bych zaplatil, je mozna telefonicka pomoc pri zakladani?
2. Pokud by se mi to presto podarilo a zvladl to sa, plati dalsi vyhody jako u FO? ( manual, podpora atd )

Jinak jsem chtel rict, ze jsem se zacal u Financnika, prosel mnoho dalsich stranek jinych spolecnosti, i nejake kurzy ( ted jsem prihlasen na Woodyho ) ale obloukem jsem se vratil zase sem a jsem s vasimi strankami moc spokojeny.

Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny a mám následující otázku, resp. podnět:

Jak bylo již probráno ve vlákně, nepodporuje IB ( a jiní, podomě orientovaní brokeři ) pitové obchody.
Ne všechny komodity lze obchodovat elektronicky.

Nevíte někdo o nějakém přehledném shrnutí které komodity lze elektronicky obchodovat
( kde existuje elektronický trh a má použitelnou likviditou ) a které ne?

Jsem si vědom, že tyto informace lze posbírat na různých místech ( burzy, brokeři atd. ).
Je to ale pro méně znalého člověka pracné a hlavně tam nejsou žádné komentáře ( zda je likvidita již dostatečná, různé záludnosti atd. ).
Existuje takový aktuální a kvalifikovaný přehled?
Pokud ne, možná by to mohl být zajímavý námět na článek pro Finančníky.

Díky, Petr Fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fi:

pokud s komoditami a futures kontrakty začínáte, doporučoval bych sledovat, či zkoumat kontrakty obecně obchodované. O mnohých se zde na fin. diskutuje. Až pochopíte základní principy a postupy, určitě si sám vyberete jaké kontrakty vám budou nejvíc vyhovovat.

Já postupoval, či postupuji stejně a myslím, že ze začátku nemá smysl pátrat po nějakých special kontraktech.

Ale v žádném případě vám nic nenutím.

Přeji mnoho trpělivosti.

S pozdravem Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Mám dotaz, dnes nastala podivná situace, sedíme s kolegou u svých PC a každý obchodujeme ER2 na svém účtu u IB ale tu si všimneme, že nám každému IB platforma ukazuje ve stejný okamžik jiná data (hodnoty), což tedy otřáslo naší důvěrou v IB poskytovatele dat . Nestalo se to už někomu z vás ? ( sierra a TSim+ následně samozřemě ukazují také každému jiné údaje) O. Novák

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
zajimalo by mne, jak jste dopadl. Mam stejny problem (vcetne te CSOB), asi delam stejnou chybu. Navic jsem celou dobu myslel, ze penize pujdou posilat jen na ucet, ze ktereho jsem je naopak poslal IB. Takhle to vypada, ze je lze poslat kamkoli, coz me docela zneklidnuje. Windows povazuji za desne nespolehlive a bojim se, ze mi prachy muze vyfouknout kdejaky nigerijsky hacker. Zkusim zavolat panu Vecerovi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...