Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Práce s grafy: Nastavení velikosti grafu pro práci se systémem FinWin

Doporučené příspěvky

Pro větší přehlednost na trhu používám rozdílný timeframe. Obchoduji na 1min, ale dále sleduji "zahuštěnější" grafy 3, 15 a 60min. Považuji za důležité nejprve pochopit o jaký typ trhu jde a teprve potom uvažovat o vstupu. Pro každý typ trhu používám trochu jiné vstupní taktiky.

Dan

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Osobně používám tři typy grafů. Obchoduji 2 min, pro zakreslení S&R používám 12m a 30m grafy. U vyšších TF ani nezobrazuji CCI. Používám je pouze na price action a S&R.

Nevítě někdo, zda existuje možnost v NT7 nastavit výchozí "hustotu" grafu?

Přemek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

no to jsem se chtel akorat zeptat, jestli je nejaky rozdil mezi takovymto "zahustenim" grafu stejneho timeframe (jak je prezentovano v clanku) a pouzivanim rozdilnych (vyssich) timeframes bez zahusteni.
Ja napr. pouzivam 4H a 1H tf pro celkovy nahled na trh.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Jen bych doporučil, z vlastní zkušenosti, pro zhuštěný graf se stejným timeframe použít externí monitor a bez indikátorů. Já osobně obchoduji na notebooku a pro zhuštěný graf mám 22´ LCD a nemůžu si to vynachválit. Vřele doporučuji.
(tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Taky používám dva monitory a k tomu 2,10,30m.g.
Na 2 a 10m.g. používám i CCI. Na30m.g. pouze čistý graf s EMA 34 a 204 pro zjištění směru trhu

Ať se daří !!
Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Kromě těch různých timeframe se neobejdu bez možnosti si barevně a graficky upravit celkový obraz okna grafu. Jednou mi tuhle možnost omezil program po aktualizaci a byl jsem rozhozený a vzteklý jak čert.

Ze 7 statečných: na moji zbraň mi nemá co kdo šahat !

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.