Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zaciatocnicke hladanie


marron8

Doporučené příspěvky

Dobry den!!!
V prvom rade by som sa chcela podakovat autorom za tuto stranku z ktorej cerpam mnozstvo informacii. Musim povedat, ze pre zaciatocnika je dost tazke orientovat sa v tak velkom mnozstve novych informacii a poskladat si z toho nejaku mozaiku. Preto by som chcela nejaku radu od tych skusenejsich. Po prestudovani si dostupnych informacii ohladne investovania do komodit a akcii, vytvoreni strategie a money managmentu (samozrejme zatial velmi jednoducha forma) a treningu na necisto (TNT) by som chcela pokrocit o krok dalej. Neviem uplne presne ako to funguje, ale rada by som pokracovala v zdokonalovani svojho obchodneho planu stale formou papertraidingu, ale zaroven by som si chcela pomalicky hladat potencionalneho brokera. Tym mam na mysli skusat rozne demo verzie platforiem a najst taku, ktora by mi vyhovovala.A tu vas chcem poziadat o pomoc ci mi niekto neviete poradit. Malo by ist o :
1.on-line platforma (pozicne obchodovanie)
2. samozrejme cim niesie komisie tym lepsie
3. neviem ci pri on-line platformach je to podstatne, ale komunikovat anglicky na takej urovni si netrufam (do buducnosti)
4. otvorenie uctu cca 5k
5. pristup na parketove, ale aj elektronicke trhy
6.zive, realne grafy aj v demo verzii – to asi bude problem???

Nie som si uplne ista, ci som si vytvorila spravny obraz, takze dakujem za vsetky odpovede...

P.S.: este jedna vec by ma zaujimala .. v clankoch tu na finacniku som sa docitala, ze skusanie demoverzii platforiem neodporucate na trening (co som si zatial vsimla limitovane jednym mesiacom pouzivania), ale viac-menej uz na samotne “zoznamenie sa“ s danou platformou.
Ak by som vsak po mesiaci pri dalsej registracii pouzila meno niekoho z rodiny (surodenca, rodicov, deti, pripadne znamych a pod.) tak by to malo fungovat nie? Alebo musim pouzit iny pocitac (praca, dom, internetova kaviaren)?? Mate s tym niekto skusenost??

Ak nieco nedava zmysel, tak sa ospravedlnujem, ale som len zaciatocnicka. Dakujem za odpovede.

M.M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
podle mého názoru jsou obchodní platformy skutečně vhodné většinou pro samotné obchodování. Často nabízejí i základní nástroje pro technickou analýzu, ale osobně mi nikdy příliš nevyhovovaly a proto používám další programy třetích výrobců. Takových programů je celá řada, záleží kolik do nich chcete investovat a co přesně očekáváte.
V počátku především doporučuji se zaměřit pouze na určitý typ tradingu (např. poziční vs. intradenní) a podle toho si vybrat vhodné nástroje.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...