Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
petr

Technický problém s maily - 072012

Doporučené příspěvky

Hezký den,
o víkendu probíhalo nastavování serveru a kolegům se přitom do systému vloudila drobná chybka v nastavení firewallu. Ze serveru z tohoto důvodu špatně odcházely emaily (ze stejného důvodu byla zpomalená diskuze).

Jelikož to vypadalo, že emaily neodcházejí, je možné, že některým z vás jsme pondělní newsletter o nových článcích odeslali opakovaně. Za toto nedopatření se omlouváme, příště už dostanete opět jen jeden email.

Petr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den!
Chtěl bych Vás požádat o zodpovězení tech. dotazu.Jsem uživatelem o.p.Linux respektive Ubuntu. Existuje nějaký obchodní platforma která by fungovala ve zmíněném o.p.???
sDíky J.Novák!

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
když už je tu řeč o mailech..... Včera jsem si chtěl změnit mail, který tu mám nastavený za mail nový (původní seznamácký na nový na gmail), přepsal jsem ho v editaci emailu a napsalo to, že mám zadat nějaký ověřovací kod, který mi měl dojít na mail, nicméně na mail dodnes nic nepřišlo (prohledal jsem i spamovou složku). Díky :-)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.