Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Sierra Chart: Data od Zen-fire a exekuce u Interactive Brokers

Doporučené příspěvky

Mne docela zarazilo v článku:

"3. Poskytovatel Zen-fire dat se brání tomu, aby jeho data byla používána jen pro zobrazování a nikoliv k obchodování. Pokud na nich (tj. například u Mirusu) neuděláte obchod během 14 dnů, začnou se odpojovat. Je tak dobré zadat jednou za čas nějaký miniaturní obchod například v YM a používání dat pak funguje zcela bez problémů."

Asi to bude jen problém v případě Sierry, protože na NT + Zen Fire + Mirus jsem tento problém nezaznamenal.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nerozumiem celkom kroku2

V jedné kopii programu Sierra chart z menu Service zvolim Zen-fire a mam vyplnit prihlasovacie udaje.
A tieto prihlasovacie udaje ako alebo kde ziskam?
U Zen-fire som nasiel iba odkaz na free demo pre ninja trader.

Peter

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Počítá se samozřejmě s tím, že máš založený normální účet u např. Mirus Futures, kteří poskytují Zen Fire data.
Přitom ještě budeš mít účet u IB, takže data ti jdou od Zen Fire, ale exekuce se provádějí u brokera IB.

Stačí si článek pořádně přečíst...

PeterK Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nerozumiem celkom kroku2
>
>
> V jedné kopii programu Sierra chart z menu
> Service zvolim Zen-fire a mam vyplnit
> prihlasovacie udaje.
> A tieto prihlasovacie udaje ako alebo kde
> ziskam?
> U Zen-fire som nasiel iba odkaz na free demo pre
> ninja trader.
>
> Peter

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jak je to s těmi daty od Zen-Fire? Jsem se díval na jejcich stránky a nějak jsem nenašel, jak by se ta jejich data dala stahovat jinak než přes ninjatrader nebo sierachart nebo nějaké další pochybné programy.
Dá se to nějak? Nabízí nějaké API?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.