Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Tipy pro práci s programem Sierra Chart 10/2013


Doporučené příspěvky

opakovaně se dívám, zda se zde objeví diskuzní příspěvky ...
Rád bych vás Petře ujistil, že články "tipy pro práci s programem Sierra Chart " sleduji velmi pečlivě, protože dobré ovládání platformy považuji za naprostou nutnost. Sierru Chart pužívám. Některé z minulých tipů jsem použil okamžitě (např. obchodování z DOMu, propojení grafů, ....), některé jsem zasunul do "archivu" a vrátil se k nim později. Používám i manuál Sierry, jistě zde lze nalézt postup, ale jistě je příjemný vysoce konkrétní popis v češtině, který poukazuje na konkrétní a užitečné možnosti programu (které přitáhly Vaši pozornost a tudíž jsou vhodné i k pozornosti těch, co se od Vás učí ).
Těším se na další články tohoto zaměření.

díky Petr

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Taky jsem rád za články "Tipy pro práci s programem Sierra Chart". Program je velmi komplexní a určitý akcent na některé jeho zejména praktické možnosti a vlastnosti je vždy přínosný. Naposledy jsem si vytvořil skupinu hlasových alertů přesně podle článku. Takže se taky připojuji a těším na další články tohoto zaměření. Michal

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.