Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Rozhovor Davidoff: Zhodnocení 60 % za 4 měsíce s AOS dle Tomáše


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LAman Napsal: ------------------------------------------------------- > Zaplat pan Buh, ze zadny AOS nefunguje, (aspon ne > dlouhodobe), protoze ten recept by se dlouho > neutajil a Market by museli zrusit. No a potom by > jsme konecne na celem svete meli komunisticke > hospodareni. Je neuveritelny, ze se kdekdo porad > snazi vymyslet 'masinku na penize'.

26857

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro MNovak:

Strategie u Dogecoinu...?To je uplne presne jak by jses me zeptal,ktery AOS obchoduji.Proste jsem byl ve spravnou dobu na spravnem miste,nemel strach zainvestovat a hodne jsem veril a mel samozrejme stesti ktere k tomu patri.Kdyz vznikal Dogecoin (7-8.12.2013) Koupil jsem za 85 000Kc graficke karty,sestavil si mining rig(zakladni desky,zdroje,nejaka pamet,processory,HDD) a zacal jsem tuto menu minovat kdyz byla obtiznost(difficulty) nejakych 4-5(dnes je pres 1000).Za cca20hodin jsem byl schopen vyminovat asi 5 miliony Dogecoinu.Pred koncem roku jsem jich mel skoro 90milionu a kdyz se prodaval 1mil za 2.5 BTC tak jsem zacal obchodovat jako na burze ;-) a obchoduji a minuji doted.
To je vsechno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 sevig

Proc by nesel ? Vsechno jde. Za predpokladu ze zvladas C++, mas AOS... tak jde naprogramovat vsechno. Jestli tapes v tom jak to napsat prikazy a pod. tak maji velmi dobry help. Ale bez zkusenosti v programovani a ladeni skriptu v Sierrachart bych se do toho (na tvem miste) radsi nepoustel, a obchodoval spis rucne.

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2 sevig
>
> Proc by nesel ? Vsechno jde. Za predpokladu ze
> zvladas C++, mas AOS... tak jde naprogramovat
> vsechno. Jestli tapes v tom jak to napsat prikazy
> a pod. tak maji velmi dobry help. Ale bez
> zkusenosti v programovani a ladeni skriptu v
> Sierrachart bych se do toho (na tvem miste) radsi
> nepoustel, a obchodoval spis rucne.
>
> Rob99

to si napsal protoze mas zkusenosti s programovanim AOS pro sierru nebo jsi si letmo precetl jejich web???


Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 sevig

Ze sem radsi nebyl ticho. Nebud linej a najdi si nejake moje starsi prispevky a pochopis treba sam jestli jsem prolit letmo jejich web nebo k tomu mam co rict. Na co se teda vlastne ptas ? Chtel si vedet jestli to jde, a ja ti napsal ze to jde a neprimo jsem ti napsal ze je to dost narocne. Urcite narocnejsi nez psat neco treba pro NinjaTrader at uz z pohledu jazyka (C# versus C++), knihoven (.NET versus C-ckove knihovny) i ladeni (NJ-odchyceni procesu a ladeni primo ve Visual Studiu, Sierra - neprivetive debug prostredi, nektere procesy nejde chytit) Rekl bych ze mam velmi bohate zkusenosti s obema platformami...

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LAman Napsal:
-------------------------------------------------------
> Hugos:
>
> Doufam, ze se nechcete (ani zadny jiny typicky
> daytrader) prirovnavat k Janeckovi!? Ani mozkovou
> kapacitou, ani financnimi prostredky.
>
> Raven2cz:
>
> Co ma AOS spolecneho s dobrym, nebo spatnym
> traderem?

Nechtěl jsem nikoho přirovnávat k Janečkovi ale vyvrátit tvrzení, že žádný AOS dlouhodobě nefunguje.

Jo, a špatný trader dokáže zmršit dobrý AOS například tím, že do něj různým způsobem ručně zasahuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...