Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Sierra Chart a její nové kontinuální kontraktní měsíce


Doporučené příspěvky

Rad bych se zeptal, zda data od Sierry pro Eurex jsou dostatecne kvalitni pro pouziti v numbers barech?

Dale bych se chtel zaptat na tech 9 dni pred tretim patkem v expiracnim mesici.
To vychazi na druhou stredu v 0:00. Proc takove nastaveni, kdyz standardne se roluje
druhy ctvrtek v 0:00? I nastaveni v Sierre je standardne osm a ne devet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pokud vám vychází lépe 8 den, tak používejte osmý den. Jak jsem psal - hledal jsem nejbližší nastavení pro kontinuální data od IQFeed. V reálu také přecházím na nový kontraktní měsíc spíše později než dříve.
Ale rozhodně v tom nehledejte žádné zásadní dogma.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Prosím o radu. Dle článku jsem nastavil zobrazování continuálních back adjusted grafů.
Od té doby se při každém spuštění SCH zobrazí dotaz na rozdělení souborů větší než 250 MB (mám nastaveno dělení velkých souborů nad 250 MB).
Soubor o velikosti 452MB (NQ-201406-GLOBEX.scid) se ale nerozdělí do dvou, ale rozděluje se opakovaně, řekl bych donekonečna. Historii dat mám nastavenu standartně dle zdejších doporučení. Soubor se mi podařilo rozdělit až 20x - což se mi zdá divné. Data používám od Sierry -placená ticková.
Děkuji za radu. Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Dobry den,

pochopil som to spravne, su dva spôsoby ako nastavit rollovanie?  1.ked som to skusal cez Global settings, symbol settings, rollover, tak sa nic nestalo a dokonca ked som zavrel toto okno a znova ho otvoril tak si to nepameta moje nastavenie rolloveru. traba nieco zaskrtnut?

2.ked som to skusal cez Chart, chart settings, advanced settings tak to islo nastavit presne podla navodu a grafy sa mi vykreslili podla toho aku historiu som si nastavil.

je teda prva volba cez rollover nepotrebna?

som zacinajuci trader a snazim sa porozumiet a nastudovat sierru.

vopred dakujem za objasnenie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...