Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

III. kurs Úvod do obchodování mini DJ a S&P - díky!


Doporučené příspěvky

Tento týden proběhl další běh kurzu „Úvodní kurz do intradenního obchodování mini S&P a mini DJ trhů„ (www.financnik.cz/exe/kurzy/kurz-obchodovani-mini-SP.php ). Děkujeme všem účastníkům za výbornou atmosféru a za zpětné hodnocení kurzu. Vzhledem k uděleným vesměs samým „jedničkám“ jsme rádi, že se opět podařilo naplnit očekávání všech účastníků a doufáme, že se o vaše další pokroky v obchodování budete dělit v tomto diskuzním fóru. Děkujeme velmi též Peterovi, který vážil kvůli našemu kurzu cestu až s Manchesteru a děkujeme i za milý dárek, který nám přivezl.
Těšíme se na další setkání a hodně zdarů do obchodování,
Petr a Tomáš

P.S.
Reference některých z účastníků druhého kurzu:

„Jako úvod do I.D. obchodování zcela splnil mé očekávání“
Michal Váňa

„Pro začátečníka jsou to fajn setříděné a ucelené informace pohromadě. Doporučuji před samostatným paper tradingem.“
Lukáš Smolík

„Dnešní kurz mě nadchnul pro další získávání informací potřebných pro obchodování. Je pro mě velkou zkušeností a těším se, že se jednoho dne budu moci podělit o své pozitivní výsledky s ostatními finančníky“.
Natálie Šimková

„Kurz naplnil moje očekávání. Nalezl jsem zde odpovědi na otázky, které vyvstaly při čtení článků na finančníku“.
Richard Pelc

„Absolvoval jsem několik „srovnatelných“ seminářů o akciích – ale v množství praktických informací tento seminář jasně vede. Rozhodně minimálně vím, jak začít s reálnějším tréningem“.
(autor si nepřeje být jmenován)

„Cool,open“
Peter Kollar

„V kurzu jsem se dozvěděl pro mne nové zajímavé poznatky zejména co se týče analýzy grafů.“
(autor si nepřeje být jmenován)

„Kurz splnil moje očekávanie. Dostal som do rúk kompletný obchodní systém. Odporúčam asolvovať každému kto má vážný záujem o ID. Ďakujem Petrovi a Tomášovi za to, že sa rozhodli odhaliť svoje obchodné stratégie.“
Peter, Manchester

„Kurz byl důležitý k utřídění poznatků získaných samostudiem. Byl světýlkem v džungli teorie.“
Břonda

„Mám výborný pocit z celého priebehu, v mnohom sa mi potvrdili moje malé skusenosti a v mnohom ma to posúvá ďalej. Kurz bol super“.
Juraj Moravčík

„Vstřícný přístup přednášejích – předány konkrétní příklady know-how“.
Milan Volf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...