Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

Jinak musím pochválit tarif o2 internet mobil 1024 speed cena včetně DPH 831 kč, sice limit 2,7 GB týdně ale na obchody vynikající, doted jsem používál jako mobilní edge od oskara, za stejnou cenu, ale srovnávat se to nedá, co se týče výpadků při jízdě autem a doby reconectnutí tak nemohu po týdnu provozu říci, čekal jsem že to bude lpší ale že o tolik to jsem teda nečekal. Pozor tehnhle tarif ve většině ceníků O2 není uveden, nevím z jakého důvodu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

forexáci obchodujúci cez PDA, môžte mi, prosím, povedať:
- cez akého brokera idete a ako ste s ním spokojní,
- aký tradingsoftvér používate a ako ste s ním spokojní,
- vykreslujete si niekto chýbajúci indikátor cez excel v PDA?

Mne sa pre mobilné obchodovanie pozdáva MT, aj na ňom už dlho backtestujem, rád by som ho použil aj na reál účet, no nemám referencie na brokera, ktorý by ho používal. Tiež používam VTtrader, no mobilná verzia nemá indikátory...

Vďaka za odpovede

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Nazdar na to ze som student a nie vela casu travim pri pc ale zato mobil mam vzdy pri sebe zakupil som HTC TyTN II a nahral MT4 mobile zatial som celkom spokojny je to dobre spracovany program uvidim ako sa s nim bude pracovat v dlhsom casovom horizonte. Ale cital som tu ze niektory uzivatelia (konkretne Remindx na str. 5) ma vo svojom programe aj Bolliger Bands ale ja ho vo svojej verzii nemam je to mozne?? ja som si stiahol verziu od firmy Alpari kt ma free demo (dufam ze na dobu neurcitu). Za odpoved vopred dakujemm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Nazdar lidi, koupil jsem si MDA, abych mohl obchodovat i v době školy, ale zároveň jsem musel úzkostlivě šetřit baterku, protože při neustále zapnutém gprs by se mi přístroj vybil asi nadvakrát, než bych se dostal domů. No nebavilo mě to, tak bych chtěl těm, kdo řeší podobnej problém napsat, jak jsem se s tím vypořádal já :)
Na internetu jsem si našel tuhle solární nabíječku: www.usb.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=00304 , zaplatil kartou, a za 8 dní ji měl doma. Má vnitřní akumulátor 2500 mAh, takže mi mobil v podstatě vydrží trojnásobně déle :)
Jsem s ní spokojen, akorát mi vadí, že mi poslali charger pro americké zásuvky, přestože na obrázku je evropská. Naštěstí ale lze nabíjet kromě světlem i nabíječkou od Nokie. Z přímého slunce se nabije za 13 hodin, ze sítě to záleží na nabíječce, s originální by to trvalo 3 hodiny, takhle musím čekat tak pět. Díky těm konektorům, co k tomu dávají, tahle nabíječka dokáže nabít všechny současné mobily

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtěl bych se zeptat, jak řešíte na PDAcku to, že pokud obchodujete přes MT, tak jste nedostupni na telefonu, pokud jedete pres GPRS nebo EDGE. Jak to řešíte, to máte datovou kartu do PDA a na telefonóvání klasickej telefon. Díky za info... jinak jaký mobilní připojení byste doporučili v dnešní nabídce. Nejlépe od T-mobile. Zatím to zkouším přes Surf+

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

to Patas: Přesně tak. Tohle HTC nemá dotykový displej. Pro smartphony je navíc tahle MT4 osekaná o některé indikátory (třeba BB), trendové čáry se kreslit nedají. Je to spíš taková nouzovka - pokud potřebuješ někam rychle odejít a máš otevřené pozice, tohle ti je dovolí kontrolovat a případně pozavírat. Grafy mají ale celkem malé rozlišení (rozteč mřížky je v případě větších TF nebo vetších pohybu strašně velká - řádově několik desítek bodů, takže se těžko hledají rozumné S/R) atd. Navíc pokud si dáš indikátor do "extra" okna pod graf - nejde zmenšit/upravit jeho velikost a navíc to zabere další kus místa pro graf.
Pokud chceš něco mobilního a stačí ti PDA, určitě bych volil model s co největší úhlopříčkou a VGA rozlišením. Nejlepší je asi ten ipaq 214 - má celkem dobrou výdrž baterie (základní 2200mAh asi 4,5h se zapnutým wifi a neustálým podsvícením na cca. 1/4). Dá se dokoupit i baterie s kapacitou asi 4400mAh, která by měla mít 2x takovou výdrž.
Druhou variantu bych doporučil (dnes už většinou použitý) ipaq HX4700 - tělo z hořčíku, displej stejný, jen má menší RAM i ROM. Taky se dá do něj dokoupit baterie s větší kapacitou
Pokud s tím chceš opravdu obchodovat a věnovat tomu víc času, asi bych nevolil přístroj s úhlopříčkou menší než nějakých 3,5" a dotykový displej. S nedotykovým displejem je ovládaní celkem pomalé (jede se pouze přes tlačítka) a na menších úhlopříčkách je to fakt drobotina.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě se podařilo koupit za rozumný peníz Qtek 9000 (HTC Universal), který má 3,6" VGA display (Ipaq 214 má 4"). Dlouho jsem váhal nad tím Ipaqem 214, ale tam je problém s připojením. Celý den jezdím v autě a honit po Čechách free wifiny se mi nechtělo. A přes bluetooth s mobilem je to nahouby, protože si ho beru každou chvíli sebou a hlavně bych nebyl dostupný pro zákazníky. Do toho Universala dám Twist kartu se Surf+ a uvidím jak to bude chodit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...