Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mam ucet u Oandy a rad by som sa spytal nejakych tech. profikov co by mi poradili.

Potreboval by som byt pripojeny na net (cez PDA alebo Smartphone) asi 20 hodin tyzdenne.Nepouzival by som to na nic ine len na trading takze by ma zaujimalo kolko dat by som asi tak mohol za tyzdne stiahnut-aby som vedel kolko by ma asi stalo pripojenie.

Druha vec je,aky druh pripojenia je najvhodnejsi-GPRS,WI-FI ?

Tieto veci ohladom PDA a pripojenia su pre mna absolutna spanielska dedina tak budem vdacny za kazdu radu.

Velka vdaka za pripadne rady.

Jano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zatím jsem RSS čtečku nepoužíval, ale jsem majitelem PDA a byla by to škoda nevyužít. Takže jsem si stáhnul asi tři čtečky na www.ce4you.cz/software/list.asp?s=%E8te%E8ka&p=1&frm_Submit=OK a vybral si tu, která mi vyhovuje a to je www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=799 Stačí nainstalovat a pak se vždy jen na skok připojit. Obsluha v češtině a pokud chcete mít i stažené dokumenty bez chyb(interpunkce atd..) tak zde je návod (stačí tyto soubory stáhnout na váš Pocket PC do adresáře \Windows\Fonts a restartovat) Dnes jsem to vyzkoušel ve fitku na rotopedu a super(doporučuji). I takové cestování (autobusem, vlakem, letadlem, lodí, raketoplánem :o) ) je hned příjemnější. Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dave89:
vzdialena sprava - ano.
Ale na VT to nepouzivam.
V skratke:
Budes potrebovat pevnu IP adresu pre PC na ktorom pobezi VT. Pravdepodobne budes mat router s pevnou IP od svojho ISP. (zisti si, ce je moznost pridelenia pevnej IP. Zvycajne je to sluzba navyse) Nastavis redirect adresy na svoj komp na lokalnej sieti a na port na ktorom komunikuje VT.

Pokial budes mat PDA s Windows Mobile, budes tam mat Terminal Service Client. V nom zadas tvoju pevnu IP adresu domov a pripojis sa. Pozor na firewall, ten ti to moze obmedzit. (pre pripad, ze sa pripajas z firmy) To by si potom musel tunelovat.

Moj nazor: pre pozicne obchodovanie a kontrolu VT to moze byt ok. Obchodovania dat by som sa trochu obaval.

Urcite sa ti tu ozvia nickovia s vetsimi skusenostami ;-)

Maj sa
-snoopy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

games
mám MT4 na MDA Compact I a jede to bez problémů , tak si myslím, že to bude OK. EA ani nové indikátory tam zatím nenahraješ, ale dělají dost často upgrade, tak třeba v budoucnu. Je to ale super věc, odpadli pro mě veškeré listové a knižní podoby článků a fórum čtu také přes RSS na MDA.
Určitě stojí za to, místo mobilu si připlatit za MDA:o)
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...