Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, předem se omlouvám za OT - nemám PDA ale jen telefon. Je to Nokia N95, tedy Symbian S60 3rd Edition. Nejde mi o ovládání platformy, spíš o možnost juknout se kdykoli jak se chová trh a vědět, zda v danou chvíli vybalovat notebook (který vláčím neustále s sebou) a něco dělat, nebo zda mohu být v klidu ;). Googlením jsem již unaven; nejlepší co jsem objevil jsou WAP stránky od cubehead na 2. stránce tohoto vlákna (SUPER práce!!), které fungují na základě výběru grafu a následného stažení .png obrázku. Co jsem objevil kde jinde (wap), bylo buď mnohem horší, nebo nechodilo vůbec.

Vím, že N95 není PDA a že je to jen pouhý stupidní mobil.. Ale stejně mě to dere, poněvadž na QVGA displeji, s dostatkem RAM i početního výkonu (má to dual-core CPU, heh;), pohodově běžícím standardním webem (ať už vestavěným prohlížečem nebo s Operou), kde TomTom navigace i DivX filmy běží líp než na PDA... si dokážu představit mooc pěkný charting.. Když vezmu, že MT běží na Palmu, chce se mi brečet ;) btw N95 jsem si nekoupil - vyfasoval jsem ji.

Symbian by na to určitě měl.. No konec stesků, prostě Symbian není Windows (Mobile) a pro brokery či MetaQuotes asi není zajímavý. [bold] Dotaz:[/bold] Ví někdo z vás o lepších grafech přes WAP než od cubehead? Nebo lépe: o grafech dostupných přes Java Mobile? Protože J2SE pro PC (třeba moje oblíbená Oanda) na J2ME platformách nejede.. Snad nejsem sám symbianista, dík předem za každou Vaši zkušenost ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Zdravím
Já používám MT4 Mobile na svém MDA II a jsem náramně spokojený, jede to svižně i přez GPRS ( 830Kč měsíčně a bez omezení dat).
Chtěl jsem se zeptat zda někdo zkoušel MT4Mobile na PDA s VGA rozlišením - 640x480 , zda je nějaký rozdíl . Jde mi o to že je tam 4x větší rozlišení než u klasických PDA s QVGA displejem a tudíž by se na ten display mohlo vejít více informací ( ikdyž vzhledem k fyzické velikosti displeje 4x zmenšených). Jde mi o to zda se třeba na grafu zobrazí více svíček než na klasickém PDA. Uvažuji o koupi MDA4 která má VGA display, ale bylo by to jen kvůli MT4 pokud pod VGA funguje.
Ano bylo by super kdyby sem mohl někdo hodit screen v rozlišení QVGA a VGA.
Děkuji za případné odpovědi.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...