Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

a som to pouzival aj na pristup z pda, ked som bol mimo domova...funguje to asi takto:

najprv sa musis zaregistrovat z pc na ktory chces mat pristup.., staihne sa ti do pc maly soft , ktory pobezi na pozadi,,,potom uz napr.na PDA otvoris stranku www.logmein.com , prihlasis sa na ucet a potom sa nalogujes na svoj pc , pyta to este heslo..samozrejme..

tiez nemam verejnu ip..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj,
co sa tyka vzdialenej spravy mojho PC,tiez nad tym uvazujem ale som v tomto uplny laik.
Kedze v MT mobile je problem nahrat indikatory do PDA verzie a ja som skor VTckar,kde mam aj live,zaujala ma tato moznost - vzdialena sprava PC..
Chcem sa preto spytat,musi byt moj domaci PC stale zapnuty ked ho budem sledovat cez PDA?
Co sa tyka prenosu dat platim tym padom len pocet MB, ktore prenesiem z mojho PC do PDA?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piko Napsal:
-------------------------------------------------------
> a som to pouzival aj na pristup z pda, ked som bol
> mimo domova...funguje to asi takto:
>
> najprv sa musis zaregistrovat z pc na ktory chces
> mat pristup.., staihne sa ti do pc maly soft ,
> ktory pobezi na pozadi,,,potom uz napr.na PDA
> otvoris stranku www.logmein.com , prihlasis sa na
> ucet a potom sa nalogujes na svoj pc , pyta to
> este heslo..samozrejme..
>
> tiez nemam verejnu ip..


tak to je fajn. Urcite to zkusim. Jen nevim zda to nebude pomalejsi pres stranky nez pres jakoby primej pristup pres vzdalenou plochu. asi to bude chtit otestovat.... ja verjnou ip mam, ale radeji bych se obesla bez toho....
ale je otazka jak je ta sluzba bezpecna....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

djboom Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj,
> co sa tyka vzdialenej spravy mojho PC,tiez nad
> tym uvazujem ale som v tomto uplny laik.
> Kedze v MT mobile je problem nahrat indikatory do
> PDA verzie a ja som skor VTckar,kde mam aj
> live,zaujala ma tato moznost - vzdialena sprava
> PC..
> Chcem sa preto spytat,musi byt moj domaci PC stale
> zapnuty ked ho budem sledovat cez PDA?
> Co sa tyka prenosu dat platim tym padom len pocet
> MB, ktore prenesiem z mojho PC do PDA?
> Dakujem


pokud jedes pres vzdalenou spravu ci nejakou jinou podobnou sluzbu tak musis mit porad zapnutej domaci comp a pripojenej na net. to samy musis mit i u toho druheho zarizeni. tam pak platis podle toho jaky mas pripojeni na net. Ja osobne mam v mobilu data nonstop. jinak jsou sluzby i jen podle poctu prenesenych MB do inetu.Opravte me nekdo pokud se mylim...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes som precital toto vlakno uplne cele a zaujalo ma, ani nie tak PDA vyuzit na trading, lebo som tiez VTckar a co sa tika vzdialenej spravy PC, tomu nejak nedoverujem (bezpecnost), ale skor vyuzit PDA aj v inych oblastiach. Potesil ma SID, ze aj VT pripravuje, respektive uvazuje o VT na PDA a dost si to neviem predstavit, ako to bude fungovat, kedze je to narocnejsi softik ako MTcko, ale nehajme sa prekvapit.

Pisete tu viaceri a pisete ako to komu funguje a ake ma kdo problemi. Mozno by nebolo odveci, napisat vzdy do svojho prispevku obchodujem cez povedzme MT4, PDA zariadenie je take a take moj broker je ......

Ja byvam zhruba v strede Slovenska a tu je dost kopcovita oblast Nizkych Tatier a Slovenskeho Rudohoria v meste Brezne a co sa tika mesta tak u roznych provaiderov to ukazuje celkom dobre pokritie, no berem to skor ako reklamny tah na nalakanie zakaznikov. Skutocnost je ina. Mam len stolny pocitac a mam znamych co maju notebooky.
Da sa notebookom zmerat sila signalu? Cez aky program? Bral by som daco, co mi ukaze, provaidera a rychlost signalu v danej oblasti. Viete poradit program? Viete kazdy strom, kazda budova je urcita prekazka a to uz nehovorim ked ste v nejakej budove. Proste bez signalu je vam PDA nanic.

Este jedna otazka k PDA, pisali ste o MTcku a co ste don nedostali a co ste don dostali a ako sa komu sprava a ake mate stim skusenosti. Nik nepapisal ake mate skusenosti s plnenim prikazov ci uz v relativnom klude, na zaklade TA, alebo cez dolezite fundamenty. Toto by asi chcelo vediet viac ludi a aj ci obchodujete priamo cez PDA, alebo ho vyuzivate ako vzdialena sprava PC.



A asi na zaver co vsetko sa da robit s PDA zariadenim?
Prezerat web a e-mail, chatovat (icq, skype, irc) zrejme pouzvat ako mobil a co vsetko sa da ktomu pripojit? Trebarz tlaciaren ci skener? Ja s PDA zariadeniami nemam ziadne skusenosti a ani som zatial ziadne v rukach nedrzal, takze absolutne neviem posudit, k comu vsetkemu by som to mohol vyuzit. :S :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ICE [SR] Napsal:
-------------------------------------------------------

>
> Ja byvam zhruba v strede Slovenska a tu je dost
> kopcovita oblast Nizkych Tatier a Slovenskeho
> Rudohoria v meste Brezne a co sa tika mesta tak u
> roznych provaiderov to ukazuje celkom dobre
> pokritie, no berem to skor ako reklamny tah na
> nalakanie zakaznikov. Skutocnost je ina. Mam len
> stolny pocitac a mam znamych co maju notebooky.
> Da sa notebookom zmerat sila signalu? Cez aky
> program? Bral by som daco, co mi ukaze, provaidera
> a rychlost signalu v danej oblasti. Viete poradit
> program? Viete kazdy strom, kazda budova je urcita
> prekazka a to uz nehovorim ked ste v nejakej
> budove. Proste bez signalu je vam PDA nanic.
>
Jelikoz si neuvedl jaky signal presne chces, tak to zobecnim...
S notebookem se da zmerit treba sila signalu pro wi-fi pripojeni....verejnych wifi hotspotu moc neni a neni to univerzalne vyuzitelna sluzba, nehlede na to ze u jakyhokoliv pda to pekne zere baterku...
Ja osobne(protoze hodne cestuju) budu pouzivat pro pripojeni k internetu pres palm a tim padem i k vzdalene plose meho pocitace mobilni operatory a sluzbu data nonstop pres GPRS/EDGE. POkud vim tak GPRS je dostupna tak kde je dostupnej signal mobilniho telefonu....

> Este jedna otazka k PDA, pisali ste o MTcku a co
> ste don nedostali a co ste don dostali a ako sa
> komu sprava a ake mate stim skusenosti. Nik
> nepapisal ake mate skusenosti s plnenim prikazov
> ci uz v relativnom klude, na zaklade TA, alebo cez
> dolezite fundamenty. Toto by asi chcelo vediet
> viac ludi a aj ci obchodujete priamo cez PDA,
> alebo ho vyuzivate ako vzdialena sprava PC.
>
>
>
> A asi na zaver co vsetko sa da robit s PDA
> zariadenim?
> Prezerat web a e-mail, chatovat (icq, skype, irc)
> zrejme pouzvat ako mobil a co vsetko sa da ktomu
> pripojit? Trebarz tlaciaren ci skener? Ja s PDA
> zariadeniami nemam ziadne skusenosti a ani som
> zatial ziadne v rukach nedrzal, takze absolutne
> neviem posudit, k comu vsetkemu by som to mohol
> vyuzit. :S :)

S pda at palmem nebo pocket pc platformou se da delat opravdu hodne veci.vsechno to co pises(skypem si nejsem 100% jista, ale asi to taky jde). Hodne lidi ma pda na spravu kontaktu, na diar, na cteni knizek, na hrani, na prohlizeni fotek a podobne....
Tiskarna pokud vim obycejna pripojit nejde a skener taky ne-kvuli ovladacum, ale nektera pda zarizeni tusim ze maji plnohondotny usb port....

snad ti to pomohlo alespon trosku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro ICE[SR]

S tím programem na průzkum sítí v okolí a jejich signálu Ti mohu poradit program NetStumbler ( snad ten odkaz přežije schválení přízpěvku ) www.netstumbler.com/downloads/ Samozřejmě že je to program pro MS Windows, pro Linux by jich bylo více, které mám vyzkoušené. Chce to tedy notebook s wifi podporovanou programem a hurá do terénu. Jenom bych rád předeslal, že provider s nejsilnějším signálem nemusí mít nejlepší připojení do netu, kvalita přenosu přes wifi může být dobrý, když je dobrý signál, ale nic to nevypovídá o rychlosti a kvalitě připojení k internetu.

Hezký den přeje Unyer

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsetci PDAckari:-)

Chcem sa spytat Vas co amte skusenosti s obchodovanim cez PDA, skutocne nieje mozne dat do meta mobile vlastne indikatory?
Ved to je zakladna vec...
Dalej by ma zaujimali vase nazory,chcem si dat mobilne pripojenie GPRS a ked to chcem vyuzivat nonstop cely den,kolko cca volnych MB ,resp GB spotrebujem mesacne?
Aby sa mi lepsie vyberal program.
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

djboom

Co sa tika tych dat, ak len zacinas v tradingu a je ti dobra kazda koruna ci dolar, alebo euro a tvoju psychiku zamestnava trading, daj si neobmedzene pripojenie a budes v klude. Myslim, ze je to lacnejsie riesenie, ako platit za data nad ramec predplatenych.

Inac jedna otazka PDA funguje na GRRS aj EDGE pripojeni, ale v buducnosti, respektive aj to co je na trhu teraz, ak to provaider poskytuje a ste v dosahu rychlejsieho signalu, tak sa da ci bude dat vyuzivat rychlejsie pripojenie? Mam na mysli UMTS ci HSDPA? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,dik

problem ale je ze na Slovensku v tmobile si mozem vybrat, bud 2GB za 599sk mesacne alebo 10GB za 999mesacne alebo 20GB za 1999 mesacne...resp pokial si zo Slovenska vies odporucit nejaky konkretny produkt nasich operatorov?
bude mi ako nonstop na trading,cize stale pripojenie stacit 2GB?

Co sa tyka UMTS,HSDPA...ano,je tam vzajoimna kompatibilita v nasledovnom, poradi :HSDA-3G-EDGE-GPRS,len to hsdpa je dost slabo pokryte,zvlast v tmobile,kde sa ale da zdielat s flarion rychlym internetom:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No takto T-Mobile robi siet takzvanej 3 generacie cez UMTS a je asi jedine v EU, ale kedze preraba NTS na UMTS, tak ma zrejme najlebsie pokrytie. Orange robi siet takzvanej 3 generacie cez HSDPA a na toto sa tusim orientuje vecina operatorov ci v EU alebo aj na svete. Tusim to takto bolo volade na nete vysvetlene a u Orange to porytie neni velke. Tazko povedat scim pride 3 mobilny operator Telefonika O2. Kedze vsetci traja maju zastupenia aj v EU aj inde na svete, treba mozno pockat a sledovat, trebarz co sa tika T-Mobilu (tu urcite) a Telefonika (tu niesom si isty) maju zastupenie v susednom Cesku a to co je tam, pride postupne aj sem. Orange je najblizsie tusim len vo Francuzku. Kazdopadne provaideri sa budu pretekat v lebsich ponukach, takze............ :S
No pokial si zmerias kolko ti taha platforma a ostatne veci ktomu potrebne, tak zistis kolko asi potrebujes, ale zrejme 2 GB by ti relativne mohli stacit. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK, dik
co sa samotneho PDA tyka,ake mam mat nato poziadavky,aby som na tom rozbehol MT mobile prip vzdialeny spravu pc?
windows pocket 2002 a vyssie alebo windows mobile 5 a viac?dalej nech to ma aspon gprs edge a dalsie naroky zatial mat zrejme nemusim.
Prip nejake dalsie veci,minimalny procesor a tak viete mi poradit?kto ma s tym skusenost?
chcem si nejaky kupit a rad by som z tych lacnejsich ale kazdopadne novy.
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...