Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 22.8.-26.8.2005


petr

Doporučené příspěvky

Ahoj jurie,
máš to prostě zajímavě vymyšlené, ono to prostě někam musí. To je otázkou času. Takže teoretický výsledek
asi dosáhneš. Je to rozhodně zajímavá myšlenka.
Spíše bych se pozastavil u praktické otázky Tvého zamýšleného obchodu.
- myslím si, že nízké V/OI Ti asi do Tvých plánů plánů vnese chaos a zmatek. Při vstupu do pozice
můžeš chytit skluz i 100 aža 200 dolarů. Pozor to samé se Ti může ukázat i na Stop-Lossu !
- pokud to srovnám se stejným kontraktem z roku 2004, tak FCU04 zaznamenal od konce 8. měsíce
výrazný pokles právě V/OI.
Do této doby jsem se díval na Tvůj kontrakt ve stejný čas jako Ty . A nyní přidám vsvůj názor ta základě
End of Day dat z 25.8.
Pokud se podíváš na 15 minutový graf z 25.8. tak jak jsem se zmínil o nízkém V/OI tak záleží na tom, zda by Tvůj příkaz čekal už při otevření burzy, tak bys v tom nejlepším případě mohl nastoupit do pozice i na 109,6.
Potom bys byl po dnešku v cca +175 dolarů. Ale s tímhle si opravdu hraje to nízké V/OI. V nejhorším případě bys dneska byl ve ztrátě cca -275 dolarů.
Stejně je ten Tvůj nápad zajímavý a napadlo mě, že bych ho vyzkoušel na nějakém trhu s dostatečným V/OI a vyšší
volatilitou pro krátké poziční obchody ( 1- 2 dny ?)
Mnoho zdaru přeje greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

greenhorn,
vobec nejde o moj napad obchodovat formaciu zvanu "kanal", obdobne sa obchoduje aj "vlajka" myslim si ze je to bezna a hodne pouzivana strategia ako vstupit do trhu.
preco som dal tento prispevok do fora bolo prave nizke V/OI a chcel som vediet nazor inych obchodnikov. par krat som obchod v FC robil a vobec som nesledoval V/OI a sklz som mal urcite mensi ako 50$(vecsinou 20 $). ale to som ozaj nesledoval V/OI, bohuzial som menil pracu a zoznam starych obchodov som zabudol na PC v starej, takze sa k nim neviem vratit. (to som sikulka).
kedze trh otvoril gapom hore nic by z obchodu nebolo. prikazy zadavam vzdy az 15-20 po otvoreni trhu.
v priebehu dna cena spadla az pod moj vstup, ale nesedim pri PC pocas celeho obchodovania a urcite by som nevstupil. obchod by som nerobil. J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...