Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Paralelní obchodování jednoho trhu, ale rozdílné tf nebo RB


robsol

Doporučené příspěvky

Většina obchoduje jeden trh s jedním nastavením tf nebo RB popř. několik trhů ale rozdílných.

Mě napadlo zda by bylo rozumné obchodovat např. trh NQ na RB12 a zároveň i na RB15. Dává mi to smysl díky diverzifikaci vstupů a přitom se pohybuji na jednom známém trhu.

Prosím o názory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To ako že na každom TF alebo RB budeš dostávať samostatný vstupný signál ktorý zobchoduješ ?
akože RB12 short a na RB15 long (tak to cez jeden účet nedáš lebo neotvoríš long aj short)
jedine cez dva samostatne účty a obchodné platformy (alebo som to zle pochopil tvoj zámer?)

- a či je to diverzifikácia tak nad tým by som sa ešte zamyslel
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no nad těmi protichůdnými signály jsem se nezamyslel. to máš asi pravdu. Ono to většinou koreluje do jednoho směru.

záměr byl takový, že mám obchodní systém a trh např. celý den trenduje, ale já nemám vstup. po změně velikosti RB, ale vstupy jsou. Jiný den je to ale naopak. Proto ta myšlená diverzifikace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Určitě je výhodné, alespoň v počátku sledovat hned několik tf na jednom trhu. Snažit se pochopit co se na každém z nich děje a proč to tak je. Rozpoznáme, který tf je silný a taky uvidíme, u kterého se často mění směr. Časem si můžeme taky vyvodit nějakou výhodu,. která nám bude postupně vydělávat na trzích peníze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...