Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 12.9. - 16.9.


tomnes

Doporučené příspěvky

Dobry den Radime,
jste v pozici papirove nebo realne? Pokud jste realne, mohl bych se zeptat, jakou mate vstupni cenu a kde mate umisten svuj ochranny exit prikaz? A pokud jste v realne pozici, mohl bych se zeptat, kde planujete ukoncit svoji pozici? Ptam se, abych se ujistil, ze se divame na stejny graf?? Stojite na neprijemnem Supportu a Bulish divergenci oscilatoru. Pokud jste vstoupil na miste, kde predpokladam, ze jste vstoupil, pak rozdil mezi vstupni cenou a last close, po odecteni slippage a brokerske komise, je cca 100 USD na jeden kontrakt. Netvrdim, ze cena nepujde jeste na jih, stat se muze cokoliv, avsak riziko otoceni ceny na sever je cca 1:1. Tedy z meho pohledu jsem stale presvedcen, ze je lepe zustat stranou teto pozice a pockat na lepsi situaci, kde pravdepodobnost vyvoje ceny Vasim smerem bude minimalne 7:3.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Libici,dle mého názoru by se s TA do short CZ05 v těchto dnes vstupovalo dost těžko. Dle FA, si myslím bylo nejlepší vstoupit do short 11.8.05 před srpnovým reportem, kdy už před ním se "odhadovalo", že poškození suchem nebude takové, jaké odhadoval report červencový a výnosy budou vyšší. Kdo to udělal gratulejšn, já tomu věnoval dost času a nakonec jsem neprodal s tím že prodám hned 12tého po reportu, co kdyby???. Bohužel gap byl moc velký a já jsem stranou a smutně koukám na Radima a ty co toho využily.
Radime OK, taky jsem si trochu rejpnul. Jen nevím co jsi chtěl říct tím CZ04 grafem.
Díky za názory a pěkný víkend přeje Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Radime,
neberte muj nazor vubec spatne. Ja Vam jen preji uspech a nic vic. Je vice nez skvele, ze ve foru ukazujete sve vstupy na zaklade fundamentalnich zprav. Z meho pohledu jen znovu doplnuji, ze je velmi riskantni nakupovat short pozici na silnem supportu, kdy cena tento jeste neprorazila smerem na jih.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Travici,
mate pravdu, ze 8/11/2005 byl dalsi vhodny moment k umisteni vstupniho prikazu do short pozice. Mam jen jedno doplneni: vsimete si, ze 8/12/2005 cena otevrela hlubokym gapem a pokud jste nemel svuj SL vyjimecne siroky, pak jste byl z trhu jeste ten den venku se ztratou.
Muj system mel pustil do trhu v obdobi od 8/01/05 do 8/02/05, pricemz dne 8/11/05 by me system do trhu nepustil a tento signal dne 8/11/05 byl pouze signalem, ktery potvrzuje pokracovani nastoupeneho trendu v ramci meho obchodniho systemu.
Mate pravdu, 9/12/05 byl pro me, dle TA a meho obchodniho systemu vystupni bod z pozice. No uvidime, jak to dopadne dle FA. Sam jsem zvedavy...

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Travici,
ja vstupuji zcela opacne, tj. prikazy zadavam pred otevrenim trhu. Na druhou stranu jsem musel hodne zamakat na kalkulaci vstupnich SL.
Priznam se, ze se vyhybam predpovedim, kam az by trh mohl jit, pokud tuto nemam necim podlozenu. Pro muj system byla konecna na cene 210 a tuto cenu jsem mel podlozenu silnym supportem na tydennich grafech. Stejne tak jako Vy pockam, co bude v pondeli a utery pristiho tydne.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...