Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Každý den chybí různě velká část cenových grafů


Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, zda už se někdo z Vás setkal s problém, kdy mu v Sierrachart chybý každý den část grafu, konkrétně od chvíle vypnutí platformy do druhé hodiny raní našeho času. Aktualizace na poslední verzi SC nepomohla, stejně tak jako vymazání a znovu nahrání souborů s historií dat kontraktních měsíců, respektive soubory jsem vzal z instalace Sierry na druhém PC a po zapnutí Sierry byly grafy v pořádku, ovšem navázaná data mají stejný problém? Sierru si platím přes brokera AMP a datafeed mám Rithmic.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Je to problém feedu vs Sierra na NT ten problém není co vím, už se to řešilo na více forech nejen na sierra foru.... počkal bych na SCH záplatu ...

ZYP

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zvláštní ale je, že v té instalaci Sierry na druhém PC jsou ty grafy v pořádku a feed je tam stejný. Akorát s tím rozdílem, že se tam přihlašuji asi tak jednou za měsíc a to ještě o víkendu.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Verze je na obou PC různá. Ale nedával jsem si to do souvislosti, protože mám za to, že ten problém se vyskyt nezávisle na upgradu.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.