Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
jenr

Každý den chybí různě velká část cenových grafů

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, zda už se někdo z Vás setkal s problém, kdy mu v Sierrachart chybý každý den část grafu, konkrétně od chvíle vypnutí platformy do druhé hodiny raní našeho času. Aktualizace na poslední verzi SC nepomohla, stejně tak jako vymazání a znovu nahrání souborů s historií dat kontraktních měsíců, respektive soubory jsem vzal z instalace Sierry na druhém PC a po zapnutí Sierry byly grafy v pořádku, ovšem navázaná data mají stejný problém? Sierru si platím přes brokera AMP a datafeed mám Rithmic.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Je to problém feedu vs Sierra na NT ten problém není co vím, už se to řešilo na více forech nejen na sierra foru.... počkal bych na SCH záplatu ...

ZYP

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zvláštní ale je, že v té instalaci Sierry na druhém PC jsou ty grafy v pořádku a feed je tam stejný. Akorát s tím rozdílem, že se tam přihlašuji asi tak jednou za měsíc a to ještě o víkendu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Verze je na obou PC různá. Ale nedával jsem si to do souvislosti, protože mám za to, že ten problém se vyskyt nezávisle na upgradu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.