Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nové diskuzní fórum


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

1) po dlouhe době jsem se chtěl prihlasit, při chybnem heslu cekat 15 minut, proc? chapal bych třeba po 2. nebo 3. pokusu

2) s tridenim od nejnovějšího souhlasim s qVjDMzS.png

3) souhlasim i (uz nevim s kym) ze je to zbytecne roztahane

4) chtěl jsem vlozit "novy příspěvek" a po minute hledani jsem musel zvolit "odpovědět", snad se v tom casem zorientuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@mbl při špatném zadaném hesle je možné pokus 2x opakovat. Přesně jak píšete - systém se uzamkne na 15 minut po třetím pokusu. Zkoušel jsem to a u mě to skutečně takto funguje.

ad 2) Toto systém neumí, takže s tím bohužel nic neuděláme.

ad 3) Design je vždy otázka různých kompromisů. Nicméně plánujeme zobrazení ještě upravovat poté, co bude sjednocena nová grafika na celém serveru.

ad 4) Pokud se přispívá do existujícího vlákna tak je na konci vlákna box na "odpověď", protože jde o odpověď do stávající diskuze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

34 minutes ago, šimi napsal/a:

Zdravím

  Nejde se mi normálně přihlašovat. Pri každém přihlašování, si musim restartovat heslo přes mail, nebo to napíše ze je učet zamkly at zkusim za 15 min a teprve potom zase muzu rest. heslo přes mail... 

 

To je zvláštní, má nějako další podobný problém?

@šimi Zkuste nějaký další browser, jestli to bude dělat. Plus bych zkusil vymazat cache prohlížeče, jestli tam není něco zaseknutého.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pri využivaní funkcie "zapamätať heslo" si prehliadač niekedy pamätá to úplne prvé heslo napriek tomu že ho zmeníte a pri prihlásení s novým heslom odsúhlasíte aby si pamätal už len to nové. V tom prípade idete do nastavení hesiel a tam ho pre daný portál (finančnik) manuálne zmažete a pri prihlásení zadáte to správne. Nestalo sa mi to konkrétne na finančníkovi ale na iných stránkach ano pri použití prehliadača Opera. V prípade ak využívate funkciu "zapamätať heslo" skuste uplatniť tento postup. Možno to pomôže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

Rád bych se zeptal, zda by nešlo vytvořit něco jako "Oblíbené" v rámci profilu, pro články. Článků na Finančníkovi je poměrně hodně, a často obsahují informaci/informace, na které se třeba po několika týdnech chci znovu podívat. V tu chvíli nastává hledání, jakýže článek to vlastně byl.

Moje představa je, že by byli v profilu oblíbené, které bych mohl kategorizovat a do jednotlivých kategorií si ukládal články, které obsahují pro mě zajímavé informace. V podstatě podobná funkce jako v kterémkoliv prohlížeči.

Děkuji 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...