Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Moneymanagement


Adraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 780
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to izijan: profit display >> nepočítá "vykresluje" se ta křivka náhodou jako kumulativní součet všech obchodů na grafu, od jeho začátku do konce? Proto, i když je jeden obchod do ztráty mezi dvěma ziskovými, může křivka růst. podle mě jsou tyto profit display takto založeny, Tedy ty co jsem viděl.

to SID: děkuji za tvé příspěvky a tvou ochotu. DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To izian:
hele, tohle už bylo od Tebe trošku přehnaný,nemyslíš?
Sid se tady snaží všem pomoc a to docela hodně! Neznám moc lidí, kteří by byli takhle vstřícní speciálně ve věcech,který se týkají forexu a nějakých obchodů, ale čeho je moc toho je moc!
Na tvojí aroganci, která z tvýho posledního příspěvku kouká tady není nikdo zvědavej!
Buď rád, že se aspoň něco dozvíš :-)
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takisto sa musím pozastaviť nad tým,prečo sa tu útočí na Sida, keď informácie, ktoré tu poskytuje majú (aspoň pre mňa) obrovskú cenu.Pre mňa nemajú cenu indikátory a ich nastavenia,ktoré konkrétne on používa.
Oveľa väčší význam má pre mňa že ukazuje, aké myšlienkové pochody vedú k úspechu a že ich zvládnutie
vedie k pozitívnym výsledkom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID
Dík za radu. Pridám %R a uvidím, čo to spraví. Ešte jeden dotaz: Viem, že každému vyhovuje nejaký iný timeframe, čo závisí od OS, indikátorov, povahy obchodníka apod. Ale aký graf používaš najčastejšie ty? Rád by som otestoval CCI s %R na nejakej skupine obchodov, aby som videl, čo to spravilo z dlhodobejšieho hľadiska, ale neviem na ktorom začať. Na minútovom dáva CCI veľa signálov (niekedy aj 5 za hodinu) aj na vstup aj na výstup, čo ledva pokryje spread, takže to nie je žiadna výhra. Spomínal si 15 minútový. Existuje nejaký priamy súvis medzi používaným indikátorom a časovým grafom? Ak áno, ktorý graf je najoptimálnejši pre CCI a%R?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No nazdar,
půl dne jsem tady nebyl a to se nám to tady pěkně rozhádalo! :) Ještě že na sebe pánové nemůžete! :)

Prodávalo se dneska opravdu hezky, dokonce i na obyčejné dvojité MA, podpořené DMI. Škoda, že jen na demu :S. Od minulé středy 153 pips. (Já vím, Sidův zázrak to není, ale stejně... :))

To Pietro: KAMA = Kaufman Adaptive Moving Average (u VT pravým tlačítkem do grafu - přidej nástroj TA ;)). Nastavení ti neprozradím,to je Sidovo know-how... :) A ty svingovací čárty asi půjdou najít někde ve světě - možná na VT fóru.

Všem, kterým jsem posílal překlady:
zjistil jsem, že na konci mám trochu zmatek v přeložení BID - ASK. Ale myslím, že to není podstatné.

Happy trading a hezký den

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Galant
Výstupy z pozice buď opačným signálem v kumulaci CCI a %R nebo něčím úplně jiným na těch dvou nezávislých. Napadá mne např. True Strength Index, což je velmi solidní variace RSI (ale podle mne daleko průkaznější) a jen podle ní samotné dost obchodnků taky jede.

To Namodro
KAMA skýtá netušené možnosti. Ve standardu je nastavena na periodu 20, ale když si hodíte do grafu dvě KAMy, jednu třeba se standardní periodou 20 a druhou (barevně odlišit) s periodou např.10 budete příjemně překvapeni výsledkem. :)
Swing Chart je k dispozici na VT fóru, je třeba pohledat. Nevím kde, ale tuším, že v sekci NEW INDICATORS POSTINGS
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Galant
V TSI máš tři hodnotící křivky - TSI, Signal a Histogram. Standardní nastavení je 20,13,7 ale je dobré si s tím později pohrát a měnit si nastavení podle potřeby a hlavně podle min. grafu. Nákupní signál je vydán tehdy, když TSI je nad Signal linii a opačně prodejní, když TSI je pod Signal linii (Signal je nad TSI). Histogram pak určuje, kde se momentálně nachází jakoby trend. Histogram osciluje kolem nuly, když je nad nulou je to nákupní trend, když pod nulou tak prodejní. Stačí, když si překřížení těch linii (TSI a Signál) porovnáš s momentálním grafem a uvidíš ty signály jasně. OK ?
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...