Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

Sierra Chart - začiatočník


martinkos

Otázka

Dobrý den ,

Som začiatočnik , spravil som si učet u IB , a rad by som na gafy pouzival Sierra Chart, no mam nejake otazky :
1.  Mam si zaplatit ten ucet za 24 alebo ten za 33 , aky je v tom rozdiel ? 

2.  Ucet prepojim s IB uctom aby som mal realtime data teda dalsie poplatky za data nemusim platit ?

Budem len vypisovat kryte put opcie na SPX a kupovat call opcie.. Rad by som v tom mal jasno , co potrebujem. 

 

Dakujem za pomoc!!

 

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

7 odpovědí na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

A co od SierraChart očekáváte za funkcionalitu?

Jenom zobrazení například nějakých jednoduchých intradenních grafů SPX se základními indikátory?

Protože pak je otázka, jestli není lepší použít například bezplatný NinjaTrader, kde stejnou funkcionalitu získáte úplně zadarmo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

Potrebujem len kreslit do grafov a zobrazovanie intradennych a aj historickych gafov  , bez indikatorov a u sierry sa mi este paci ten volume profil draw to je šikovná vec.  NinjaTrader nepoznam je to tiez nieco podobne ? ( jednoduche?)  

Ak mi odporučate Ninja, tak ja to vyskúšam ale možte mi aj odpovedat na tie otazky čo všetko by som musel kúpiť aby som mohol pracovat na sierre ? 

Dakujem za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0
15 minutes ago, martinkos napsal/a:

Ok a ked prepojim realtime data s IB - to je zdarma ?  

Teda pre mna  bude konecna suma 33 dolarov za mesiac? Ci este nieco budem musiet kupit? 

Dakujem za odpoved.

Ano, zadarmo můžete mít v SC realtime data z IB. Tam se platí podle toho, jaké máte aktivity na účty. Viz zase ceník IB.

PP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...