Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

rád bych požádal správce kurzů na Financnik.cz nebo přímo Petra o potvrzení zde na fóru, že  emaily o kurzech z adresy @mkt.financnik.cz jsou opravdu validní. Přeci jen platit kartou stovky dolarů kamsi do Honkongu správcům Onlearno zavání phisingem. Rozumím tomu, že může jít o novou platformu pro poskytování kurzů a nově příchozí to nemusí ani řešit, ale přímo zde jsem na Financnikovi.cz o tom nenašel žádnou informaci.

Děkuji.

Martin

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ano, je to zahraniční platforma, kterou nyní využíváme pro lepší streamování kurzů, abychom si nemuseli vše vyvíjet sami a spíše se koncentrovali ve výukové stránce na obsah. Jednoznačně tak získáte kurz, za který zaplatíte. 

Petr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Děkuji a potvrzuji.

Vše proběhlo bez problémů, díky platbě kartou jsem získal takřka okamžitě přístup k FIMS A-Z materiálům. Nemůžu srovnat se starším typem kurzů, neboť  toto je můj první kurz, ale můžu říct, že platforma Onlearno je velmi uživatelsky přívětivá, jednotlivé kapitoly kurzu jsou přehledně členěné, vyznačuje se mi, které kapitoly jsem již navštívil. Přehrávání videí také bez problémů.

Martin

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.