Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Verohodnost brokera ?


akcizur

Doporučené příspěvky

Diky
Moc tomu nerozumim. Prece kdyz nekomu posilam penize na ucet, tak chci vedet kdo to je a jestli je nekde zaregistrovan-
Tento dotaz trochu navazuje na jine tema a to je : GCI Financial Ltd, coz je broker, u ktereho si chci zalozit ucet ale dostal jsem toto upozorneni.:


ja poznam dvoch ludi, ktori obchoduju aj cez GCI, jedinym dovodom je ale len to, ze GCI operuje z Karibiku a domace danove uradyzakaznikov sa teda o tom nikdy nedozvedia grinning smiley - ak clovek neurobi nejake chyby. Nejedna sa totiz o US Brokera, ale sedia v Belize, ich materska spolocnost na BVI. Ziadna garancia penazi a pod. teda neexistuje. Sice pisu ze su registrovany u IFSC na Britisch Virgin Islands, ale ked na IFSC zavolas, tak ti povedia, ze o nich nic nevedia. Dalsia otazka je ich poistka (www.gcitrading.com/insurance_cert.htm), ktora je asi tiez len svedskou postovou schrankou.

Prakticke obchodovanie sice funguje, hoci napriklad overnight poplatky za drzane pozicie su omnoho vyssie ako je normal thumbs down a sem tam maju aj technicke problemy thumbs down + v indexoch niekedy problemy s taxovanim spravnych cien thumbs down

Spready tiez nie velmi dobre, napr. taky gbp/usd alebo usd/chf 5 pips je privela, inde je normal 2 max.3 pipsy, takze nevidim dovod otvarat tam konto. Ak vidis vyhodu v tom, ze cez jedno konto mozes robit aj fx aj napr. indexy ci komodity (v tomto pripade CFDs), tak alternativa je napr. CMC (www.cmcmarkets.co.uk/eng/cfd/home.jsp)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
já se zatím po brokerovi nepídím (trénuji), ale pokud vaše jediné informace o brokerovi, po kterém toužíte, jsou ty,které zde uvádíte, tak bych do toho "nelezla". V podstatě není co ověřovat a energii bych věnovala na pátrání po brokerovi, o kterém přinejmenším nebudu mít pochybnosti. Jsou i jiné společnosti, než GCI Financial Ltd, přesně řečeno brokerů je dostatek a určitě solidních. Nemohu vám nikoho doporučit, nemám osobní zkušenost, nějak začít se musí, alei když nemusí být první zkušenost zrovna ideální, proč začínat takto "dobrodružně".
Šťastnou ruku přeje Iveta.
P.S. neberte to prosím zle, nemyslím to tak, ale je výhodné používat rozum...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Gci financial su podvodnici manipuluju trhy a ceny
a v ich komoditach ziskovu poziciu neuzatvorite

Osobna skusenost ma stala $$$ ktore mi uz nikto nevrati
keby sa nasiel daky spolucitiaci trader bol by som rad hoci len par dolarov.
prisiel som tam o 500$.rad poskytnem aj nezavysli hodnotiaci link aj na ine firmy.
Verim,ze som usetril vela penazi takym co cez nich chceli obchodovat mozno teda
niekto prejavi spolupatricnost za co dakujem.
icq kontakt 257-246-807.

Momentalne mam top brokerov forex a komodity na zaklade nezavisleho hodnotenie viac ako 500 skutocnych traderov.
skoda ze som tieto info nasiel az potom ako ma obrali gci financial.
Na deme sa neda prist na to ze je to podvod z gci financial.


a hodnotenie nezavisle som nasiel az vtedy ked som pochopil co robia a na com je ten ich podvod zalozeny.
potvrdil to jeden trader ktory v hodnoteni pise ze ho kralovsky okradli na tom istom principe ako mna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 years later...

můj soukromý odhad je , že jde o letadlo. vyplácí cca 50-60% ročně, pořádají masivní nábory "investorů". po dubaiské krizi začalo spousta investorů své vklady vybírat, doba výplaty vkladů se protahuje a čeká se přes tři týdny (dříve poslali prachy za tři dny). nevěřím, že se mi o prachy bude někdo cizí starat tak, abych na tom vydělal výrazně víc než u běžných investičních fondů. věřím, že existují super fondy se zhodnocením i 100% p.a., ale jsou uzavřené a jen pro zvané, nikdy neloví klienty jako rybáři.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kedze som na tomto fore novy (ale tuto stranku studujem uz dlhsiu dobu) , po vydarenom backteste a priebezne uspesnom papertradingu chcem skusit obchodovanie ,,na ostro,,. Chcel by som obchodovat predovsetkym forex, preto sa pytam, akeho brokera by ste mi poradili (cital som forum, ale k jasnemu rozhodnutiu som nedospel)

Na internete som narazil na spolocnost [bold] MGFOREX [/bold], podla ich stranky by to mohla byt vskutku slusna spolocnost, co si o tom myslite vy? vyska spreadov je podla mna primerana a vzhladom k mojmu pociatocnemu kapitalu 2k USD je to lakava ponuka

dakujem za kazdu radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
  • 6 months later...

Ano mám účet u brokera Mayzus a musím říci, že konečně po šesti letech mohu s klidným svědomím říci, že jsem našel spolehlivého a profesionálního brokera. Zkusil jsem jich opravdu hodně. Peníze při vkladu i žádosti o výběr byly do dvou dnů vyřešeny. Umožńuje STP účty, takže 0 rekotace a otevírání i zavírání pozic bezproblémů rychlé. Nemá sice v nabídce scripty např. CloseAll..., ale to je jen malý nedostatek. Podpora v češtině a to opravdu funkční, sídlo pobočky v Praze, peníze se posílají do banky v Česku, lze účet otevřít i v CZK, takže co si víc přát. Zatím naprostá spokojenost (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...