Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 31.10. - 4.11.


greenhorn

Doporučené příspěvky

Sugar SBH06
Ahoj Vlasťo, trochu jsem si lámal hlavu nad dnešním shortem. Jako první malé vysvětlení se nabízí RSI divergence, která se ukázala os 20-28.10. Zajímavějším se ale ukazuje nezájem investorů. Někde jsem četl, že cena klesá i proto, že nikdo nekupuje. Posledních 8 obchodních dní to šlo do strany, takže by mě nezájem investorů ani nepřekapil.
Podle COT se počet otevřených pozic snížil. Třeba se strhne nějaká davová panika a potáhne trh dolů. Budu tedy čekat na short.
Bohužel tady nemám k dispozici žádný fundanent.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to freshman:
Taktíž si lámu hlavu s tím, jak naložit se stavající situací na trhu.. Dnešní close na 11.33 a průběh velmi bear... Škoda toho nevyplněnného OG z dnešního dne... Zítra očekávám korekci tohoto pohybu dolů a pak dozfám v pokračování trendu na jih a bych rád nastoupil na short.... No uvidíme... Vlasťa..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to greenhorn:
Dobrý večer,
nechci být nezdvořilá,proto vám odpovídám, berte však můj názor s rezervou (začínám).
Fundamentální zprávy nesleduji a neřídídm se jimi.
Pohyb velkých obchodníků je asi dost určující, že? Trochu mě to zneklidňuje, tedy spíš hodně, že se velcí hoši chystají na jih, v reálu bych do tohoto obchodu nyní nevstupovala, to bych udělala dříve, ale skutečně čistě teoreticky si můžu dovolit uvažovat, že cena ještě poroste. Tedy moje TA se tak zatím tváří, (pocity jsem si zakázala). I když ta dnešní "svíčka" ,sice býčí, ale jinak nic moc...
"Svůj" graf vám nenabídnu, byl byste možná zklamán, jak je jednoduchý. Používám MA, ale ne způsobem jejich protnutí s barem, ale jejich vzájemné protnutí ,+ OI + Vol. Zatím to poměrně dobře funguje, ale mám to vyzkoušené na velmi malém vzorku obchodů.
Přeji vám dobré obchody a dobrou noc.
Iveta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to greenhorn:
Dobrý večer, nechci být nezdvořilá, proto vám odpovídám, bertre však můj názor s rezervou (začínám).
Fundamentální zprávy nesleduji.
Pohyb velkých obchodníků je asi dost určující, že? Trochu mě to zneklidňuje, tedy spíš hodně, že se chystají na short pozice, já bych v reálu do tohoto obchodu (OJF06) nyní nevstupovala, to bych udělala dříve, ale čistě teoreticky a pouze na základě své TA uvažuji, že cena ještě poroste. I když ten dnešek nic moc...
"Svůj" graf vám nenabídnu, byl byste zklamán, jak je jednoduchý, ale zatím mi to poměrně slušně funguje, i když to mám vyzkoušené na malém vzorku obchodů.
Přeji vám dobré obchody a dobrou noc, Iveta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Orange potesil, dnes mi na papieri nadelil dalsich par dolarov, spolu zatial 525, zajtra sa pokusim vystupit tesne pod close, zda sa, ze straca silu aspon podla CCI.
to Greenhorn: dik za info o COT, je fajn vediet, ze niekto uvazuje podobne, aj diskusia je potom na tej spravnej vlne, inak nejake to info o chovani velkych hracov je aj na nybot. com - pod market commentary - softs weekly roundup, je fajn, ze je to tam aj za roky dozadu, takze sa to da otestovat, treba mat ale trpezlivost s otvaranim pedefiek :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Iveto,
Díky za zdvořilost a a odpověď. Možná se budete divit, ale můj graf je také velice jednoduchý. Stejně jaké vy používám MA(4/8), Vol, OI ( s tím právě souvisí chování velkých a malých hráčů ), k tomu občas MOM. Zpočátku jsem zkoumal všechno, co mi přišlo na monitor. Dnes se snažím vše maximálně zjednodušit ( kam až to půjde), abych si mohl grafy "nafotit" do hlavy a nechat podvědomí, ať si pracuje. Zatím nashle. Greenhorn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar u grafů.
Z mého pohledu a očekávání zatím dost dobrý. Hlavně Sugar. Juice je takový nástřel a corn - to asi nic neznamená.
Zatím si sedím na rukou a jenom koukám do monitorů. Budu se těšit na zítřek.
Ještě k tomu cukru podrobněji: v pátek a v pondělí byly na 5 min. grafu RSI divergence ( trh se pohyboval celý den v divergenci, která se následující den vyplnila) a po dnešku je to tam zase. Uvidíme.
Úspěšné obchody přeje greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, zda sa, ze hlavne cukro-kukur-orango traderov, z džusu som uz von - v podstate moj prvy seriozne zapisany papierovy obchod (plus 517,50). Zda sa, ze tu vladnu vseobecne ocakavania poklesu orange aj cukru. Mozte nieco poodkryt z taktiky? Kedy by ste isli do toho? prekrizenie MA, CCI pod - 200 alebo...? Mne sa zatial na papieri osvedcuje pockat az ked EMA potvrdi hlavny trend, takze v tomto pripade budem este asi chvilu cakat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...