Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

XPRESSTRADE


mystif

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,

se sluzbami XpressTrade jsem vcelku spokojen. Spis nez fullservice bych ho definoval nekam do stredni tridy, tj. podporu maji slusnou, ale za ruku vas nepovedou. Ted maji novou platformu, na kterou jsem si zatim neprivykl, ale to je spis otazka meho vkusu.
Naveseny prikaz typu OTO se po provedeni prikazu stava samostatnym prikazem (pokud neni s spojen s jinym pomoci OCO) a samozrejme jej lze menit. Muzete na nej treba navesit dalsi OTO prikazy.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tady jsem našel zkušenosti lidí s XPRESSTRADE - hlavně co se FOREXu týče ... stojí to za přečtění - hlavně ty negativní ohlasy ... vypadá to, že to trošišku smrdí ...

www.forexbastards.com/xpresstrade.shtml

pro další zkušenosti s touto firmou a jinými si do googlu napište "Xpresstrade review" samozřejmě změňte jméno firmy, kterou chcete prověřit :)

Ale i k popsaným negativním zkušenostem se musí přistupovat s chladnou hlavou - taky to tam mohou psát lidé, co vlastní vinou ztratili dost peněz, ale vinu dávají brokerovi, tak ho očerní ... to už nezjistíme ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

z Xpresstrade dostanete data hromadne v *.xls souboru, buď za vybraný čas jednoho kontraktu nebo za aktuální den pro všechno co máte v portfoliu.
TnT moc neznám, ale mám pocit, že pro hromadný vstup dat uznává pouze svoje stahování a jinak jen ručně editovat aktuálně vybranou hodnotu. Zkuste se zeptat v TnT vláknu.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 months later...

To III:

Rozhodně, až se Ti ozvou zpět - a že jejich reakce bejvá celkem rychlá - bychom si mohli navzájem hezky pomoct :) Pokud hodláš svůj nový účet fundovat 10 000 USD a více, tak bychom užili služby Refer a Friend - a oba bychom měli 20 obchodů bez poplatků brokerovi (tuším že stále zůstávají poplatky burze, ale ty jsou minoritní). Pokud hodláš účet fundovat nižší částkou, tak tenhle návrh pusť z hlavy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...