Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

fio e-broker - o kolik drazsi nez IB (TradeStation Global) ?


trevor12

Doporučené příspěvky

vedel by nekdo kdyz budu provadet obchody na timeframe spis mesice nez hodiny jestli se presto vyplati Interactive Brokers (nebo trosku drazsi TradeStation Global) nebo je pro tento ucel fio e-broker ne o mnoho drazsi - mam tam ale ucet jen v CZK, navic musim pocitat (po skonceni intervenci CNB) s moznou vyraznou revalvaci CZK/USD coz by mi mohlo vymazat zisky ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 3 hodinami, trevor12 napsal/a:

vedel by nekdo kdyz budu provadet obchody na timeframe spis mesice nez hodiny jestli se presto vyplati Interactive Brokers (nebo trosku drazsi TradeStation Global) nebo je pro tento ucel fio e-broker ne o mnoho drazsi - mam tam ale ucet jen v CZK, navic musim pocitat (po skonceni intervenci CNB) s moznou vyraznou revalvaci CZK/USD coz by mi mohlo vymazat zisky ?

Zalezi na velikosti pozice. Koukni na fio kalkulacku a na poplatky i IB. Obecne - cim vetsi pozice, tim bude IB nasobne levnejsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky za odpoved - velikost pozice by byla mensi jednotky statisicu korun, umistene do maleho mnozstvi peclive vybranych titulu, na mesice ci jeste dele

 

prave jsem spis myslel jestli nekdo treba nezacinal u fio e-broker a byl nucen z duvodu vsech moznych (i skrytych) poplatku za nakup, prodej, konverzi CZK/usd prejit treba k IB

 

ony ty ceniky a dalsi pdf (obch. podminky ..) jsou u fio e-broker dost rozsahle a neprehledne tak se bojim aby tam nekde mezi radky nebylo skryte neco co mi nedojde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Jsem u fio a konverze CZK/USD tam nejsou priznive (velke spready). Osobne to resim pres easychange.cz. Mnohem lepsi kurzy (mensi spready). Mam u fio CZK a USD ucty a konverze pres easychange trva cca pul hodiny. Pak to poslu na obchodni ucet fio. To je hned.

Upraveno uživatelem divid
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...