Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 14.11. - 18.11.


vlastas

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nerad ruším cukrářské rozjímání - i já cukr sleduju, ale po dvou týdnech čekání a sledování jsem včera papírově nastoupil do
Buy SMF06 za 183, SL jsem měl na 178, teď posunut SL 179,5 ... .

Zabývá se někdo více touto komoditou - rád uvítám jakékoliv připomínky ke grafu a další. Nastupuji na základě V/OI, indikátorů RSI, MA (4,9,18) a teď si nechávám "potvrdit" MOMENTUMem. Zkoumám, samosebou i graf.
Jinak pozorně sleduju WH06 ( buy) a OJF06 ( sell ).

Mějte se ... JAGELO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko, právě jsem se díval na C.O.T. pro NY (sugar no.11) a pokusím se Jardu (greenhorna) trošku doplnit.... C.O.T. je zkratka Commitments of Traders, a shrnuje stav nově otevřených/uzavřených short a long pozic za poslední sledované období. Tyto pozice umí report ještě rozdělit na tkz. non-commercial (pro nás laiky slabí) a commercial (pro nás laiky ti silní)... Jednoduše řečeno, když silní otevírají více long pozic, je lépe jit s davem silných, než jít proti nim (asi vědí proč to dělají:)).....
Takže zmiňovaná zpráva je za období 1.11. až 8.11. a zní

SUGAR NO. 11 - NEW YORK BOARD OF TRADE // Code-080732
Commitments of Traders - Futures Only, November 8, 2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
: Total : Reportable Positions : Nonreportable Positions
:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
: Open : Non-Commercial : Commercial: Total:
: Interest : Long: Short: // Long: Short: // Long: Short: // Long: Short:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
: : (CONTRACTS OF 112,000 POUNDS) :
: : :

: : Changes in Commitments from: November 1, 2005 :
: 3,557: -5,347 2,271 // 4,661 383 // 1,618 4,958: 1,939 -1,401
: : :
:--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mariane,
díky za odkazy jsou výborné, protože jsou tam i historická data pro backtest.
Teď musím zapadnout do testování a uvidíme co z toho vypadne.
Stačí se zabývat chováním velkých.
Jenom pro zajímavost, co se tenhle týden podle COT (snad) potvrdilo:
Sugar,OJ, Coffe,Gold,
Zatím se mi malinko potvrzuje přístup, který jsem popisoval již dříve v tonto týdnu.

Přeji mnoho úspěchů a ještě jednou děkuji za odkazy. Greenhorn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 years later...
×
×
  • Vytvořit...