Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ERROR


Doporučené příspěvky

Dobrý den,
nelze se dostat do vlákna Indikátory a obchodní systémy v diskuzi o Forexu (SID). Hlásí to:

Fatal error: Allowed memory size of 12582912 bytes exhausted (tried to allocate 48 bytes) in /data/home/www/docs/podhajsky/forum/mods/html/html.php on line 44

Všechna ostatní vlákna jsou normálně přístupná.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
bohužel jde o chybu fóra, která se projevuje těm, kteří si v kontrolním centru přepsaly hodnoty
Nastavení fóra > Individuální nastavení zobrazování vláken na hodnotu "zobrazit všechny příspěvky". Toto nastavení příspěvky nestránkuje a patrně je to již příliš dlouhé pro browser.
Nastavte si "Individuální nastavení zobrazování vláken" na hodnotu "Default" a bude vše ok.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

také bych se přimlouval za "nějakou" redukci.
Html stránka s 500 příspěvky v diskuzi má více než 1MB, takže počet přenesených dat dost narůstá. Chudáci čtenáři s limitem nebo na pomalém připojení.
Osobně bych považoval za optimální vlákna do 100 příspěvků a starší příspěvky přesouvat do archivu.

Děkuji

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
chtěl jsem v Sidově koutku do vlákna VT přiložit první česko-slovenský :) překlad manuálu k VT ve formátu pdf. Pokusil jsem se o to dvakrát a pokaždé mi to nahlásilo, že se pokouším vložit větší soubor než je povoleno, přestože soubor by měl mít něco kolem 850 kB a povoleno je 2000 kB. V obou případech mi vzápětí zamrzlo PC. Mohl bych poslat překlad některému z administrátorů na e-mail ke zveřejnění?

Děkuji, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobrý den,
dnes se mi už podruhé stalo, že jsem odeslal příspěvek a hodilo mě to na stránku s hlášením:

Warning: mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i ' in /data/home/www/docs/podhajsky/forum/include/email_functions.php on line 76

Warning: mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i ' in /data/home/www/docs/podhajsky/forum/include/email_functions.php on line 76

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/home/www/docs/podhajsky/forum/include/email_functions.php:76) in /data/home/www/docs/podhajsky/forum/common.php on line 629


Přitom příspěvek se normálně objevil ve fóru... :S

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,
pokusil jsem se opět několikrát poslat do fóra překlad obchodní strategie na forex a futures S&P, a bohužel mi to nechce server přijmout ve formátu zip, ani když je to menší než oněch deklarovaných 2000 kb. Mohl bych tedy znovu poslat překlad některému z administrátorů na e-mail ke zveřejnění?
Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...