Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0
Bes

Špatně nastavený program

Otázka

Dobrý den .

Mám prosbu ohledně programu NT. Starý počítač , na kterém jsem obchodoval  zkolaboval .Zakoupil jsem si notebook , v rámci svých nevelkých možností si nainstaloval programy NT a TWS 7 .Když obchoduji DEMO , vše je v pořádku a funguje jak má  .Ale v okamžiku když přepnu na ostrou verzi  , tak s připraveným vstupem nelze s myší vůbec pohnout  a pokuď   chci  pozici uzavřít , nelze to udělat tlačítkem CLOSE a musím to zavřít pouze  přes TWS .Pokuď chci použít  kreslící nástroje /Drawing Tols/ , nelze je vyvolat pomocí klávesnice , ale pouze manuálně v nabídce na horní liště…. Možná mám někde něco špatně zatržené , ale nevím opravdu kde a co .Kdyby někdo věděl , budu vděčný .Hezký den .

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

3 odpovědi na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

Zdravím Bes, 

Občas sa mi tiež niečo také vyskytne. Vačšinou pomože najjednoduchšie riešenie (pokial ste to už neurobili) ..... Odinštalovať NT - reštartovať PC - nanovo stiahnuť inštalačný súbor - a znovu to nainštalovať , mohlo by to pomocť. 

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 0

Děkuji za odpověď , udělal jsem přechod do továrního nastvení a znovu vše nainstaloval , ale pořád stejné .Chyba bude sice na mé straně , ale jinde.Ale ještě jednou dík.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 0

Dobrý den .

Mám nový počítač a jelikož starý kolabuje , snažil jsem se nainstalovat programy NT 7 a TWS na tento.

Stáhl jsem si program  DEMO verzi Ninja Trader 7 a TWS. V  NT jsem vyplnil přihlašovací jméno a heslo , které jsem poštou  obdržel .Poté jsem vytvořil datové připojení a do Control centra v NT zadal svůj již  placený ,licenční klíč. Pak jsem se připojil přes TWS , přihlašovacím jménem a heslem , zadal čísla z tabulky a vytvořil graf…..vše je propojeno , když zkouším SIM , vše funguje jak má.Nicméně když přejdu ze simu na  reálný účet a obchodování  a z nabídky vyberu Buy limit, tento se mi objeví na ploše , ale už jej nejde myší přemístit na jinou pozici a i případné uzavření pozice nejde udělat pomocí tlačítka CLOSE v panelu s příkazy vpravo , ale pouze přímo v TWS.Také mi nefungují klávesové zkratky na vyvolání nástrojů jako linie atd… Mám asi něco špatně zaškrtnuto a propojeno , ale nevím co .Vše jsem odinstaloval a znovu nainstaloval , ale situace se opakovala .Je možné , že dělám nějakou primitivní chybu , s počítačem jsem špatný uživatel …kdyby někdo věděl , budu moc rád .Hezký den .

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpověď na otázku

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.