Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike
Ja som nejaky cas testoval signaly ktore produkovala woodyho strategia, ale len na 15 min grafe a nestalo to za vela aj ked nadalej pouzivam CCI, ale uz podla seba a uplne inak nastaveny.

kubika
booooze ak by som mal vsetko sledovat co ty obchodujes mal by som z toho chaos :-) ale proti gustu... osobne pouzivam na 80% 15 min grafy a v nich mam MA-cka, ktore mi ukazu hlavny trend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja urcite nemam pravo radit ale s mojej slabej skusenosti viem ze pokial som sa nesustredil na 1-2 pary ale sledoval som viac, tak som vzdy len prerobil, aj mne EUR/USD pripadal uplne spatny az kym som nan neurobil backtest zo svojimi filtrami a MM, testoval som asi 3x mesiac, a teraz idem kompletny test za pol roka , tak dufam ze budu vysledky uspokojive

len tak mimochodom,

pokial prejdem takymto fulltestom nejaky iny cross ,tak tiez budem obchodovat viac, ale kedze je kazdz par iny ppotrebuje aj ine filtre a to trva nejaky ten cas kym ich doladis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ja sa prave tej volatility bojim, mam radsej ked sa mozem pevnejsie opriet o S/R urovne, kedze robim s nizsimi SL, a podla mna , hodne vela robia casove filtre.

moj zaciatocnicky nazor je taky ze CCI system je super, ale je velmi nachylny na hociaky detail, a tiez vykladov ako obchodovat obycajne ZLR som uz videl velmi vela, takze sa snazim najst co najstabilnejsiu cestu


Btw: s posledneho obchodu som von na SL o 1 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám na grafu tohle, divergence a BB + ema55 jsou dostatečná náhrada za žlutý CZI a červený SW. (je normální že při silném trendu dojde k větším korekcím a CZI na pár baru změní hnědou. CCI má periodu 100, jak sem napsal už v předešlém příspěvku. Výstup ještě zvážím, uvidíme jak prudký to bude pohyb, pokud to poletí tak klasika wcci výstup jinak v oblasti dnešních low. BE po 15pip, tak snad to vyjde, tohle je jediný obchod tento den.

3868

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...