Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

mini obchody jak je obchodovat


spekulantplus

Doporučené příspěvky

já obchoduji akcie asi 12 let a můžu vás ubezpečit, že to není tak jednoduché jako třeba indexi futures. U akcií musíte něco vědět o podniku o jeho aktivitách, investicích, účetních bilancích, aktivech, pasívech ,apod. U futures nemusíte rozumět ničemu. Jen sledujete cenu nahoru a dolů. Jen zde musíte rozumět základním pojmům a umět číst grafy.Akcie podniků musíte studovat nepřetržitě. K úspěšnému obchodování futures stačí příprava cca.4000 až 5000 hod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

dobrý den, jsem totální začátečník, potřebuji vysvětlit zkratky e-mini trhů. Když si otevřu grafy na Barchart.com, jsou tam názvy, které jsem na Finančníkovi nikde nenašel. Tak třeba : Mini SP 500 Index : (ESH0) - H je březen, co je to ES, a co ta nula na konci? Nebo u E-Mini Russel : (RJH0) co je to RJ a ta nula na konci? Je to zkratka nějaké komodity?Jak z těchto zkratek poznám, jakou komoditu obchoduji? Nezlobte se, projel jsem tady všechno ,ale asi je to taková prkotina, že to tady snad ani nikde není....... Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

leeenfield3:

oficiální specifikace jednotlivých komodit najdete vždy na stránkách příslušné burzy, kde se obchoduje..
př. mini russell 2000: www.theice.com/productguide/ProductDetails.shtml?specId=86

PS. to proč je např. na barchartu russell označovaný jako RJ má určitě nějaký důvod (možná něco prostého), ale s tím bude muset poradit někdo jiný..já přesně nevím, jen bych spekuloval..důležité je každopádně se vždy řídit tím, jak to má dáno váš broker, platforma..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

No najprv si prejst tuto sajtu , precitat nejaku tu knihu / mozem odporucit napr. od panov Nesnidala a Podhajskeho .) / stiahnut nejaky analyticky software + datafeed / dost preferovane a aj z mojej skusenosti doporucene Ninja Trader+Zen-Fire / , ,,nastudovat ,, si dany trh / vo vasom pripade E-mini S&P 500 / no a minimalna investicia zavisi od brokera . pokial viem tak sa da aj od 2500 USD ale ako sa vsade radi tak pod 5000 USD je to len hra .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

@Hadesdark
pod tradingem jsem zadny contract search nenasel, jen lookup, co mne vyhodi webovou stranku, kde muzu hledat, a 8Q jsem nasel, takze dekuji :). Mensi jednotka jak 33 unci jse teda neda obchodovat? Chtel jsem neco vo velkosti tak 10 unci, 0.1 contractu, ale snad me zas ten mini nezrujinuje :)
Jeste jednou dik!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...