Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 115
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobry den, asi pred 2 mesici jsem se zacal zajimat o intradenni obchodovani. Koupil jsem si vasi knihu Intradenni financnik a zkousim backtestovat CCI 14 nebo 34 a Moving Averages. Zacal jsem na Plus500 a ted se ucim AvaTrader. Vim, ze doporucujete Interactive Brokers, presto by me zajimalo, jestli nemate zkusenosti i s AvaTraderem a Plus500 (libi se mi jeho jednoduchost a prehlednost a ze pocita v korunach)
Dekuji za odpoved, Andy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to Pribinacek:
Tych 5 minut ako hlupak vydrzim :)
Sorry, az teraz som si uvedomil, ze som vobec nic konkretnejsie nenapisal. Planujem obchodovat intradenne.
Diky moc za radu, ja uz sem si nainstaloval NT ale chcel som to skusit s datami z Openticku ale kedze ten uz nefunguje tak som skoncil a neviem ako dalej, a zo Zenfire je to predsa len na 30dni aco dalej? Ak mas skusenosti z NT a inymi datami alebo aj ineho softwaru budem rad ak poradis.
Diky
Link to comment
Sdílet pomocí služby

andyman,
dobry den i vam,
zkusenosti s AvaTrader nemam. co se tyce plus500, myslim ze neposkytuje tato platforma historicke data, backtest tedy neni v nejake rozumne mire mozny (napr. pul roku zpet).
pisete ze jste zacal backtestovat na Plus500 a pak zminujete Interactive Brokers - tady je nutne podotknout ze IB je pouze broker, backtestovat se na nem tedy neda, slouzi pouze jako exekucni platforma
- jinak vsechny zminovane programy budou v poradku, a pokud se jimi zacnete hloubeji zabyvat, urcite neprohloupite. co se tyce me, na backtest bych doporucil ninjatrader

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Dobrý den,

k obchodování a ke komoditám jsem se dostal přes nedávno vyhlášenou soutěž na xtb. Chci více studovat o prázdninách a pak začít na ostro obchodovat. Obchodování mě baví a když pro to člověk má cit, tak je to supr přivýdělek nebo i živobytí(zaměstnaní). Ale mě to zejména baví a i naplňuje-co se napětí týká. A taky mě baví dělat analýzy v souvislosti s aktuálním děním ve světě, což jsem tedy zabodoval nejlépe v opcích.

Jen potřebuji radu. Na xtb mají dobré softwary, které pracují aktuálně, mnoho věcí je tam vysvětlených a supr manuál. A co vím, tak se za samotný software nejspíš neplatí. Zatím je to pro mě volba, ale nemám zkušenosti s něčím jiným, co by mohlo být lepší a v čem.

Proto otázka pro zkušené. Co si myslíte o xtb?

Děkuji za odpověď, hezký den

S pozdravem

Ondřej Svoboda :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, v současné době skouším obchodovat měnové páry EUR/USD na demo účtu. Na fóru jsem se dočetl o různých programech pro pomoc s obchodováním. Zaujal mě program forex killer avšak úplně jsem nepochopil ty jeho doporučení tak bych se chtěl někoho zeptat jak s programem správně pracovat. Anglicky totiž bohužel pořádně neumím

Děkuji

Jan Fuss

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý deň,

Moja matka ma poverila aby som jej našiel software na finančnú [bold] analýzu pre firmy [/bold].Našiel som toto fórum , ale jediný software, ktorý tu vidím je na vyhodnocovanie burzy.
Prosím vás, mohli by ste mi poradiť nejaký software na vyhodnocovanie finančnej situácie z hľadiska [ita] likvidity ,Cash-Flowu a renability [ita] (teda myslím že tak, ja sa do toho nevyznám :) ) ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj :) Nedávno jsem se dozvěděl o obchodování od svého souseda. Přečetl si knížku Jak se stát intradenním finančníkem. Potřeboval bych nějaký [bold] software na analýzu intradenních grafů[/bold]. Bohužel si zatím nemůžu jako student dovolit programy jako SierraChart. Tak se vás chci zeptat jestli neznáte nějaký free software. Stačil by mi software pouze s indikátorem CCI a klouzavými průměry + zakreslování trendových čar ale to můžu dodělat v malování.
Díky moc za odpovědi. MJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...