Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Ještě mám jeden problém a to konkrétně s daty od OpenTick. Rád bych je pro začátek využíval ale mám problém s tím že se nemohu zaregistrovat na jejich stránky protože když naťukám do vyhledávače www.opentick.com tak mě to přehodí na stránky s názvem fsn.net. Chtěl bych se tudíž zeptat jestli nevíte co s tím popř. bych potřeboval jiná historická free data. Děkuji za odpověď. MJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 115
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Mirek2266:

Opentick již dlouho nefunguje..včera jsem vám dával odkaz na wiki sekci NinjaTraderu..projděte si všechny články a videotutoriály k němu...zjistíte, že je možné jej napojit zdarma na datafeed, která poskytuje historická i replay data pro ID i poziční obchodování..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera jsme si znova založil novej účet u Zen-Fire pro data TF, samozřejmě na jinej email apod. Akorát se mi to připojí a nenačtou se mi grafy... Neví někdo, jeslti se musí změnit i PC, ze kterýho se připojuju? Connect jsem zamozřejmě vždycky změnil

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poradí mi někdo jak vložit 50% retracement do FinWinu? Kde ho najdu? Mám tam oba indikátory i obě MAE, ale retracement jsem nenašel pro vložení. Třeba jsem jenom slepý a potřebuji popostrčit.Používám 3min timeframe a YM. Když tak nějaký odkaz na návod, kde to najdu? Používám Sierru Chart. Předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...