Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz pro novačka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 64
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

dotaz nováčka :)

Zdravím,
začal jsem s soutěží XTBBrokers Cup, no vzhledem že s obchodem jsem neměl žádné zkušenosti a vše jsem probral a vyzkoušel během jen jednoho týdne, např. váš online manuál tak...i tak mě trochu zaráží že "strategie" v manuálu uvedené teda moc nevycházejí...skoro vůbec nevycházejí...zmíněné rezistance, dvojité dna apod. jsou celkem nanic protože trh se klidně obrátí jiným než předpokládaným směrem. Tak by mě zajímalo na jaké časové období se nejvíc hodí použít principu resistance, dvojitého dna apod. Taky bych potřeboval poradit kde je dobrý online zdroj informací co se právě v ekonomice děje (klidně i AJ). Díky moc všem co odpoví ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Senmut:
Přesně, jak říká Airmike. Chce to tomu obětovat hromadu času. Původně jsem myslel, že bych se do soutěže od Xtb také přihlásil, ale potom jsem to zavrhl z jednoho prostého důvodu. nemám ještě ucelený plán, podle kterého hodlám obchodovat. Nehrál bych o porse, ale chtěl bych vědět, o kolik % by můj účet mohl zhodnotit, což by bylo aktuálně stejně neobjektivní, protože v takovéto soutěži bych šel většinou all in etc...
Jinak přeji mnoho úspěchů ve vašem studiu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...