Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Jak si vůbec všichni se zlatem vedete? Já jsem měl na začátku zisky, pak velké ztráty a teď se zase dostávám ke stavu pen. prostředků, které jsem měl na začátku : ) Pomohl i kurz. Už obchoduji se zlatem rok. Plus jsem přidal menší kontrakt nákup ropy za 46. Takže jsem v mírné ztrátě, teď je na 40.
Uvažuji jestli nezůstat u ropy, je docela nízko. Jak myslíte, že to bude se zlatem? Dnes 900. Čekám na nějaký velký pád, pokud dojde na 950, přidám se k medvědům. Nebo čekáte až bude končit krize, pak by mělo dojít k pádu? Nebo jak to vidíte vy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já na pár obchodech vydělám a pak to na jedné ztrátě zase projedu, snažím se teď dostat na původní stav účtu.
krize asi hned tak neskončí, ale odhadovat kurz zlata si netroufám,
momentálně zlato neprolomilo 940 a testuje 900, pokud odpoledne projede 900 tak by se mohlo zastavit na 880
ale to jsou jen spekulace :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zatím mužu říct s poklepem palce o dřevo že za posledni tyden co jsem obchodoval se zlatem nebo spíš od doby co obchoduju se zlatem jsem ještě neměl ztratovy den a to byl 6 obchodni den dneska tohle jsem ale dneska nečekal chce to fakt trpělivost a nedat se a věřit si když de burza nahoru zlato dolu suma sumarum moje obchdni dny vypadaji asi takhle:1den 300 kč,druhy1500,třetí 7000 ,další2500,450,2500

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...