Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Problém s forexem


Doporučené příspěvky

dobrý den, začal sem obchodovat na mini forexu a mám s tím veliké problémy. Používám clienta u společnosti Ardeus, dokud jsem piloval na demo účtu, bylo vše v pořádku, po přejetí na reálný účet však nastaly problémy. Kdykoliv chci něco koupit, či prodat, strašně dlouho čekám a lot se mi pak koupí za úplně jinou cenu, takto sem již přišel o celkem veliké množství peněz. Absolutně si nevím rady co s tím, pokud nastavím limity tak je program absolutně nebere v podtaz. Nemůže být problém v připojení? Mám CDMA od eurotelu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky bych vyloučil připojení. Znám lidi, kteří s Eurotelem obchodují naprosto bez problémů.
Demo platformy, co se týká zadávání příkazů většinou fungují pouze ve Vašem počítači. Data k Vám ale běhají normálně. Jednou věcí je kvalita platformy a brokera, DALŠÍM PROBLÉMEM BY MOHLA BÝT I LIKVIDITA TRHU, KTERÝ DĚLÁTE.
Mnoho zdaru přeje Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážení přátelé, kdo mi prosím poradí nějaký dobrý portál, kde je možno obchodovat se zlatem a stříbrem- demo účet a pak real. Jenom ne Ardeus, na něm jsem piloval demo 2 měsíce a myslím si , že se mi dařilo, ale po zjištění adresy bank.ústavu (Blize-Kajmany) a problémy s přenosem dat (konkrétně neděle 11.12. celou noc na pondělí zlato a stříbro)jsem v něj ztratil důvěru.



Díky předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...