Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zposob platby na www.amazon.com


bohusch

Doporučené příspěvky

Ahojte prosím o malou radu. Ztroskotal jsem na tom při registraci na PayPalu a tak nechci při objednání sierry udělat stejnou chybu. To vyřizování abych mohl používat kartu na paypal je šílený a furt to nemoho dorazit - do háje.
Je tam toto: CCVN - The credit card verification number is usually the last 3-4 numbers on the back of your credit card: Jsou to ta poslední 3 na kartě zezadu?

Díky princ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PedroMan:
ďakujem za tip :). Kontaktoval som už české knihkupectvo, ale dunaj ma veru nenapadol, takže skúsim ešte cez nich. Uvidíme, či ich ceny nebudú príliš prehnané. Internetová karta cez Tatrabanku by bola riešením, keďže som ich klient, takže vyskúšam... Ešte raz dík.
Martin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, mam dobrou zkusenost. Z ideonu jsem objednaval pred rokem a pul, bylo to v pohode. Jakmile zaplatite knihy na jejich ucet, objednaji je z Amazonu na svoji kreditku a nechaji dorucit na Vasi adresu. Jeste Vam poslou doklad o zaplaceni (fakturu). Akorat ceny jsou vyssi, nez kdybyste si knihy objednaval primo sam z Amazonu, taky musi z neceho zit ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Prikladam, podle meho zajimavy zpusob, jak dopravit zakoupene na Amazonu do ČR. Otevre se virtualni schranka v San Franciscu a ta ma urcity objem. Na tuto virtualni adresu si nechavate zasilat vsechno co se do krabice vejde za naklady v ramci USA. Timto zpusobem muze davat smysl i odebirat tistene casopisy. Jeden znamy si podobnym zpusobem nechava zasilat US casopisy. Sice je to se zpozdenim, nicmene, je to za US ceny a kdyz to dopravi do Prahy najednou, tak srazi naklady na cca 300 Kc / krabici (8 kg). Samozrejme je to zajimave, kdyz objednavate pravidelne, ci je vas vice.

www.zasilkovasluzba.com/services_mailbox.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Rad by som sa podelil o prijemnu skusenost s amazon.com. Pri vyplnani objednavky - 1 kniha, boli na vyber tri moznosti dorucenia. Lisili sa cenou a samozrejme dobou dorucenia:
1. cca $8 a uvadzana doba dorucenia je minimalne 1 mesiac az mesiac a pol (momentalne).
2. cca $12 a uvedena doba dorucenia cca o 30 dni
3. cca $30 kurierom do 2-3 pracovnych dni

Kedze sa mi nechcelo cackat viac ako jeden mesiac zvolil som 2. alternativu. Myslim ze rozdiel $4 nie je nic hrozne.
Na moje prekavapenie som knizku vybaloval uz 4. pracovny den po odoslani objednavky! Taketo mile prekvapenie som naozaj necakal.

Myslim ze v tomto pripade sa jednoznacne oplati zvolit trosinku drahsiu alternativu. Tot moje odporucanie, snad nebudem jediny s takou prijemnou skusenostou.

PS: Objednaval som "Trading in the Zone" a mozem len odporucat ;)

S pozdravom,
Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moje skúsenosti s dobou doručenia z amazonu sú nasledovné. Vždy som volil najlacnejší spôsob dopravy. Pokiaľ zásielku nezadržali na vyclievacej pošte, tak som mal knihy doma za cca 10 dní.
V opačnom prípade som za cca. 14-16 dní dostal z vyclievacej pošty vyrozumenie o zadržaní zásielky a nutnosti uhradiť colný dlh. Mal som potom 2 možnosti. Buď poslať na poštu splnomocnenie aby ma mohli zastúpiť v colnom konaní, alebo si to ísť vybaviť osobne na poštu do BA. V prípade splnomocnenia som potom čakal ďalší týždeň a viac, kým sa zásielka objavila na mojej "domácej" pošte, kde som si ju mohol po uhradení colného dlhu vyzdvihnúť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...