Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Northfinance


Doporučené příspěvky

To LuckyFortunato:

Tak k tomu PayPal. Podivej se sem:
www.financnik.cz/art/financnik/jak-platit-na-internetu.html

ja to pouzivam na drobne platby. Ne na prevod penez k broker. firme.
Co se tyka brokera; Pokud chces MT4, tak najdes i brokery s lepsi reputaci s timto softwarem. Tim ale nechci rict, ze to co jsi si vybral je spatne. Jen to tak na prvni pohled vypada. Priklanel bych se k doporuceni Sida.

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 49
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Takže,moje zkušenost s northfinnance:

Jsem spokojen,

1.peníze tečou oběma směry
2.Exekuce príkazů nejrychlejší jakou jsem kdy viděl
3.Stabilní Metatrader 4
4.Žádní skryté poplatky
5.dobrý spread

A ať to nevypadá jako že jsem jejich dealer taky nějaký zápor:

Obědnávky,stopky,takeprofit jdou zadávat minimálně 10 pips od aktualní ceny.

Rado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Takze tedy uz s touto spolecnosti obchoduji nejakej mesic a jsem naprosto spokojen, asi bych se bal tam tocit vetsi penize, ale pro zacatecnika na testovani (jako pro me) je to super, da se zalozit ucet se 100 dolary - vim ze je to malo, ale jde to ...
... tak pravda, jedinej zapor je vazne tech 10 pipsu SL a TP jak pise [bold] Rado[/bold] a to ze neposilaji zadne NEWSky (ale to je pro me spis klad, ze me neotravuji) ...
... vyplaty jsou okamzite (pouzivam el. penezenku e-gold) ...

Ale at si kazdej zvoli co mu vyhovuje, kdybych chtel tocit vic dolcu, tak asi pujdu jinam :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kdyz uz tady pribylo par nazoru na tohohle brokera, vzdycky je dobre mit nejake reference v zaloze na nekoho dalsiho :-)....

rad bych se jeste zeptal, jak to vypada s rozsirovanim spreadu pri newsech treba, plneni prikazu a vidim, ze si sam pokladal vyse dotaz na scalping, takze jak to u nich vypada s drzenim pozice treba kratkou dobu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no co se tyka scalpovani (pozice po kratkou dobu ale s profitem nad 5 pips), nemel jsem s tim problem, ale jsem u nich relativne kretce ... stale mam obavu zda mi nezrusi ucet za to co jim tam provadim :-) Obchoduji pouze AOSem (a to tak ze je dost stridam) ...

Exekuce prikazu je v poho - teda podle mne (a to asi neni tak smerodatny, nemam zkusenosti s ostatnima spolecnostma) ... jak jiz jsem napsal, ja jsem s touto spolecnosti spokojen ale nemam poneti jak to chodi jinde ... jsem jen zacatecnik (podle me abych se povazoval za profika, musim obchodovat nejakej rok a do toho mi chybi nejakej rok :-D ) ...

Na newsky ted udelali nejake vyjimky, takze spatny :-(

jejich upozorneni ohledne newsek:
[ital]Be informed, that on 09.11.2006 during US Trade Balance news spreads on majors currencies pairs can be increased up to 10 points.[/ital]

ovsem to je mi suma fuk (alespon prozatim) :-)

nejsem si jist, zda to staci ale vic zatim rict nemohu ... treba nekdo doplni (znam vicero lidi co jsou u teto spolecnosti a co ja vim, tak jsou spokojeni)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
  • 3 týdny později...

krakrkre: :)
Dneska jsem si aktivoval účet. Až se tomu budu mít čas věnovat tak to zkusím na živo a hned si něco nechám vyplatit (přes e-gold).
Vypadají bezproblémově a zdá se že to nespravuje jen jedna osoba ale je jich tam víc. Působí na mě celkem solidně i když ne přímo na špičkové úrovni.
Support poskytují přes ICQ i Skype.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...