Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Northfinance


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 49
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Pouzival som ucet u NF niekolko mesiacov a nemal som ziaden problem s vybermi a zasielanim mojich penazi. Ano, su offshore ale maju leverage az 1:500 tak som ju v mojich zaciatkoch poriadne vyuzival (ale je to velke riziko!).
Avsak presiel som ku FXDD, maju lev 1:200 no su registrovany a taktiez pouzivaju MetaTrader4 na ktory som si velmi zvykol. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike

Ahoj, vim o tech 15USD za RT, ale ja planuji obchodovat forex, preci jenom NF je forexovy broker, kdybych chtel delat komodity, jdu jinam. Ale dik za odpoved.


edog
Ovsem spot gold a silver si v demech taky davam, pripadne mini SP500 a jine indices a proto bych rad aby to broker umel, myslim ze FXDD nabizi jenom ciste forex je to tak? Taky mi prijde podle dema, ze maji docela neprijemny slippage. Ale to je jenom demo, v realu je to mozna jine. MT4 mi taky vyhovuje. V podstate hledam brokera na forex + spot gold, silver + indexy se slusnym spreadem, MT4 platformou, moznost otevrit ucet v jine mene nez USD a slusnym slippage. Pokud nekdo vite o nejakem podobnem a spolehlivem, tak se neostychejte se sverit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

mam take brokera v offshore destinaci jen u jine spolecnosti a zatim zadny problemy vybery-no tech vyberu zatim nebylo moc ale urcite pribudou .a vklady probihaji take dobre ale jak bylo jiz zde napsano radeji nejaky velky obnos bych tam osobne nenechaval.

Preji uspesny prvni obchodni den v roce 2008. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj vsem,
obchoduji asi tri mesice a na financnik.cz jsem se dostal asi v breznu 2007. Nejdrive me zaujaly futures, ale potom jsem se dozvedel o forexu, kde muzu obchodovat treba i s microloty, takze mi stacilo na zacatek jen $200. Nicmene me forexovy trh moc nezaujal a tak jsem hledal brokera ktery mi umozni obchodovat futures za nizsi cenu nez $10 000.
A nejlepsi z tech co jsem prosel jsou NorthFinance(NF). umozni vam obchodovat s 0.1 kontraktem, takze zacatecnikovi staci $1000 a muzete jet na ostro. NF vam take daji VISA kartu pokud mate $3000 na uctu. Velmi dobre se s nimi komunikuje a ze jsou off shore je spise vyhoda nez nevyhoda. Neverte propagandam medii ze to co je jinde nez v CR popr v EU neni dobre. Co se tyce vyberu zatim nemam zkusenost, protoze jsem zatim ve ztratach :), ale na forexbastards.com je hodnoti dost dobre. Je to muj prvni prispevek na foru tak jsem se trochu rozepsal.
Mejte se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

North Finance zdaleka niesu najlepsi, Forexbastards rating maju (2.116) , to je podpriemerne hodnotenie , vobec nejde to ci su off alebo on shore, ani vplyv medii :), ide o to ze su drahy, maju neskutocnych 15 USD commision + BID ASK rozdiel 2-3 body co je 10-15 USD co moze pri indexoch na plny kontrakt robit rozdiel kludne aj 25-30 USD za vstup do pozicie DJI .
ich vyhodou je skor FX kde mozeme najst napriklad GBP/NZD , ale spready na paroch niesu ziadna pecka, proste priemer.
dobra je paka 1:500 , ale to je asi tak vsetko

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...